+420-222518768

Czech Slovakia
0 € 0

Matrace Tropico Šárka Top - rozměry matrace Tropico Šárka Top: 90 x 200 cm

Matrac Šárka Top je tiež vhodná pre deti a teenagerov. Matrac je odolná "detskému hopsanie." Vysoko kvalitný sendvičový matrac Šárka Top, ktorého jadro je tvorené latexovými doskami vystuženými Flexifoam ® penou s vysokou elasticitou. Táto kombinácia zaisťuje optimálnu oporu chrbtice a vynikajúce ortopedické vlastnosti.

Kód IN-TR028-5
Dostupnosť Skladom do 7 dní
Cena s DPH € 157.30
Cena bez DPH € 131.08
Varianta neexistuje
Nastavte množstvo
rozměry matrace Tropico Šárka Top
ks
 • Popis a špecifikácia

  Ložnej plochy z latexu s jemnou perforáciou pre pohodlie a uvoľnenie svalstva. Odolná "detskému hopsanie". Priečne perforácie v jadre matraca pre zmäkčenie v oblasti ramien a prevzdušnenie + odvod absorbovaných vodných pár. Dlhá životnosť vďaka použitej kombinácii vysoko kvalitných materiálov. Skvelý pevný poťah Teenage "lebky a cyklisti" s vyššou oteruvzdornosťou alebo na želanie možno dodať v bielom poťahu Ralaxtic (napíšte do poznámky).

  Parametre:

  Výška matraca Šárka Top: cca 15 cm
  Tuhosť matraca: vyššia stredná tuhosť matraca
  Zóny matraca: 3 zóny matraca
  Jadro matraca: Flexifoam® pena v jadre matraca = priedušnosť
  Ložná plocha: latex
  Nosnosť matraca: do 120 kg
  Poťah matraca: Teenage alebo Relaxtic - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný 60 ° C
  Záruka matrac Šárka Top: 3 roky
  Testovanie matraca: 50.000 mechanických záťažových testov
  Výrobca matrac Šárka Top: Tropico Vhodné uloženie na lamelový rošt, príp. na latkový rošt

  Matrac s jadrom Flexifoam®

  Pena Flexifoam ® = nová tepelne modifikovaná kompaktný PUR pena vyrábaná výhradne firmou Hilding Anders ČR, as; Flexifoam ® patrí k novej generácii PUR pien, ktoré sú charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálosťou, húževnatosťou a dlhou životnosťou. Matrace vyrobené z flexi pien zahŕňajú širokú škálu typov, od štandartných až po luxusné zónové sendviče. Cirkulácia vzduchu sa u nového typu flexi peny rovná vzdušnosti u pružinových matracov, napriek tomu odporúčame uloženie na priedušný podklad - lamelový rošt, ktorý tiež podporí ich anatomické vlastnosti a predĺži ich životnosť. Mimo typov vystužených kokos-latexovými doskami je možné použitie v kombinácii s polohovateľným roštom, ale matrac kopíruje rošt pod záťažou (tj. pokiaľ na matraci ležíte). Matrace vyrobené z peny Flexifoam ® dodávame v podobe monoblokov, alebo vo väčšej miere ako obľúbené sendviče. V závislosti na zložení sendviča, kombinácii rôznych gramáží pien a perforácii jadra či nosnej vrstvy poskytujú vynikajúce podmienky pre spánok. Zloženie sendviča je špecifické pre každý typ matraca a má vplyv na tuhosť a ortopedické a relaxačné vlastnosti matraca.

  Matrac Šárka Top - poťah Teenage

  Matrac Šárka Top má poťah Teenage. Veľmi kvalitná a pevná látka o vysokej gramáži so zvýšenou oteruvzdornosťou. Svojim dizajnom osloví najmä mladých spáča. Poťah je opatrený farebným motívom LEBKY a cyklisti.

  Matrac Šárka Top - poťah Relaxtice

  Priedušná, veľmi vzdušná látka v bielej farbe, príjemná na dotyk. Prešívaná dutým vláknom.
  Všetky poťahy je možné prať do teploty 60 ° C. Všetky poťahy sú snímateľné a sú konštrukčne riešené z dvoch samostatných polovíc tak, aby bolo možné vyprať len jeden diel, nepreťažiť práčku a matrac bez obmedzenia používať.

  Matrac Šárka Top - anatomické zóny

  Ložná plocha matraca Šárka Top je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácie pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach - hlava, ramená, trup, boky, nohy).

  Matrac Šárka Top - dostupné rozmery

  Matrac Šárka Top sa vyrába v nasledujúcich rozmeroch: 80 x 200 cm, 80 x 195 cm, 90 x 190 cm, 85 x 195 cm, 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm.

 • Diskusia

Alternatívne produkty

 • Apolo motor - T6

  Apolo motor - T6
  Dostupnosť Dostupnosť: Skladom do 7 dní
  ks
  € 223.60
 • Vela HN Purtex 16l

  Vela HN Purtex 16l
  Dostupnosť Dostupnosť: Skladom do 7 dní
  ks
  € 50.20