Radi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rýchly dotaz

Napísali o nás na Heureka.sk

Zobrazit filtry

Drevníky

Praktický doplnok do domácnosti, to sú drevníky, sú konštrukcie určené na uchovávanie dreva. Sú navrhnuté tak, aby skladované drevo bolo správne uložené, zaberalo čo najmenej miesta a bol k nemu pohodlný prístup. Pokiaľ v domácnosti kúrite drevom, môže sa stať drevník nielen praktickým pomocníkom, ale aj vkusným doplnkom vášho domova. Zaujíma vás, aké druhy drevníkov si môžete zaobstarať az akých materiálov sú vyrobené?

Aké podoby môže mať drevník?

Drevník na palivové drevo vyberáme predovšetkým podľa veľkosti, materiálu a určenia, teda toho, či je určený do interiéru alebo exteriéru. Zatiaľ čo vonkajší drevník musí pojať čo najviac dreva a ochrániť ho pred nepriazňou počasia a okolitých vplyvov, jeho interiérový variant bude plniť aj dekoratívnu úlohu. Moderný drevník v podobe stojana alebo koša sa môže stať stredobodom miestnosti a zároveň praktickým pomocníkom.

Stojany na drevo sú vhodné do miestnosti aj na záhradu

Stojany na drevo môžu byť použité ako v interiéri vášho domu, tak aj na vašej záhrade. Záleží len na vás, akú zvolíte variant. Zatiaľ čo interiérový variant sa zameriava skôr na estetiku, vonkajšie stojany čo najlepšie ukladajú vaše drevo na neskoršie použitie. Obvykle nemajú také veľké skladovacie priestory ako prístrešok na drevo a majú obmedzenú nosnosť. Výhodou však je, že sa do nich drevo lepšie skladá.

Koše na drevo sú estetické aj praktické

Koše na drevo sú k dostaniu v mnohých variantoch. Či už máte domov zariadený moderne, alebo skôr klasicky, kôš na drevo krásne vyplní priestor vedľa vášho krbu. Ide o praktický spôsob, ako uchovávať drevo na bezprostredné prikladanie. Sú k dostaniu aj v mnohých rozmeroch podľa vašich potrieb.

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení