Poďte s nami sledovať najnovšie trendy v interiérovom aj záhradnom dizajne! Prinesieme Vám skvelé tipy a rady spolu s najnovšími informáciami o našich zľavových akciách, súťažiach a výpredajoch.

Budeme sa snažiť Vám sprostredkovať to najzaujímavejšie a najštýlovejšie pre Váš dom a byt. Zameriavame sa na nábytok pre všetky miestnosti domova od spálne, jedálne až po kanceláriu, rovnako ako na matrace a osvetlenie. Nezabúdame samozrejme ani na záhradu!

Dúfame, že náš blog bude pre Vás príjemným odpočinkovým miestom plným inšpirácie, kam sa budete radi vracať.

Kategória ⭐⭐ Premium produkty novinka

Kvalitný premium nábytok a bytové doplnky v tej najvyššej kvalite spracovania a luxusnom dizajne. Tento nábytok je starostlivo vyrábaný z vysoko kvalitných materiálov a v zaujímavých prevedeniach.

Tento krásny nábytok nájdete v kategórii premium.

Zaslúžený odpočinok v pohodlnom kresle

Zaslúžený odpočinok v pohodlnom kresle

Potrebovali by ste do obývacej izby pridať flexibilné a pohodlné sedenie? Potom rozhodne stojí za zváženie kúpy štýlového kresla či kresiel! Vytvorte si vlastný relaxačný kútik v spálni či jedálni alebo si rozšírte existujúce sedenie v obývacej izbe. Tento variabilný kus nábytku má mnoho výhod, podôb a možností. ...ČÍTAŤ ĎALEJ »


K vianočnej tabuli štýlovo v novom

K vianočnej tabuli štýlovo v novom

Všetci sa určite tešíme, až spolu so svojimi blízkymi opäť sadneme na Štedrý deň k vianočnej tabuli. Krásne prestretý stôl je ústredným miestom, kde sme spolu, bavíme sa, jeme a užívame si. K stolu samozrejme neodmysliteľne patria aj pohodlné stoličky či kreslá. Poďte s nami nahliadnuť na aktuálne trendy jedálenských stolov, stoličiek a kresiel a nechajte sa inšpirovať k vzhľadu nového štedrovečerného stolovania! ...ČÍTAŤ ĎALEJ »


Príprava záhrady a záhradného nábytku na zimu

Príprava záhrady a záhradného nábytku na zimu

Teraz je ten správny čas pripraviť celú záhradu na zimu. To sa týka samozrejme aj záhradného nábytku – či už sa jedná o set so záhradnými stoličkami a stolom, lehátka alebo kompletnú záhradnú zostavu – správna údržba záhradného nábytku je nesmierne dôležitá. ...ČÍTAŤ ĎALEJ »


Stoly, stolíky a stolčeky - praktický a funkčný nábytok

Stoly, stolíky a stolčeky - praktický a funkčný nábytok

Radi by ste doplnili svoje posedenie o nový konferenčný, odkladací alebo iný stolík? S našou širokou ponukou krásnych, vysoko kvalitných konferenčných, odkladacích, príručných, konzolových aj TV stolíkov vždy nájdete štýl, ktorý bude vyhovovať práve Vám. Vyberiete si nízky stolík v industriálnom štýle alebo zvolíte skôr variabilný set troch stolíkov, ktorý môžete využívať rôznymi spôsobmi? Máte radšej klasiku alebo sa chcete odlíšiť vlastným osobitým názorom? U nás nájdete všetko pekne prehľadne. Poďte si s nami čítať aké sú možné varianty a ich využitie! ...ČÍTAŤ ĎALEJ »


Fínske sauny a ich prínos pre zdravie

Fínske sauny a ich prínos pre zdravie

Odpočinek je pre lidský organismus velmi důležitý. Doprajte si jej preto tak často, len je to možné, vaše telo sa vám za to odvďačí. Chcete si užiť báječné saunovanie v pokoji a súkromí? Odpočinúť si, posilniť imunitný systém a naplno si dokonale prehriaty vzduch? Pořiďte si vlastnú saunu, v ktorej sa môžete venovať tradičnej severskej relaxácii, a to priamo v pohodlí vášho domova. Hodit sa vám bude i príslušenstvo k saunám, ktoré vám spríjemní pobyt v nich. ...ČÍST DÁLE »


Cottagecore - trendy inšpirácie prírodou

Cottagecore - trendy inšpirácie prírodou

Poznáte cottagecore – tohtoročný hit v interiérovom dizajne?

Cottagecore (vidiecky štýl) je nabitý predovšetkým optimizmom, slobodou, kreativitou a prírodnou sviežosťou. Navodzuje čaro romantického vidieka v spojení s rustikálnou a tradičnou atmosférou s použitím kriedových patin, kvetinových vzorov, organických štruktúr a masívneho dreva. ???

⭐️ Zaobstarajte si svoj trendy kúsok aj vy! Vybrať si môžete napríklad z našej úplne novej série ORION! ...ČÍTAŤ ĎALEJ »

Ďalej

Nábytok

Premium nábytok

Osvetlenie

Sauny

Veľký výpredaj nábytku

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení