Sme česká firma s bohatými skúsenosťami s predajom nábytku od roku 2009. Disponujeme vlastným skladom s výdajným miestom. Patríme medzi najväčších predajcov nábytku na českom a slovenskom trhu so špecializáciou na všetok interiérový nábytok a záhradný nábytok s doplnkami. Tovar odoberáme od spoľahlivých a overených českých aj zahraničných dodávateľov - väčšinou priamych výrobcov, s ktorými spolupracujeme dlhšiu dobu. Disponujeme i vlastným portfóliom produktov.

 

V našom sortimente nájdete tisícky produktov, z čoho máme väčšinu skladom, alebo v dodacej lehote do 7 dní. V našom eshope nájdete filtre, ktoré Vám uľahčia nákup. Môžete vyberať podľa ceny, farby a ďalších parametrov.

 

 

Máme radi spätnú väzbu od našich zákazníkov a radi budeme počuť Váš názor. Neváhajte nás kontaktovať, pretože spolupráca s Vami nám pomáha sa neustále zlepšovať. Radi zodpovieme Vaše otázky a poradíme s prípadnými ťažkosťami pri online nákupe.

K dispozícii sme pre Vás denne na emailu info@inpostele.sk, na online chatu alebo na telefónnom čísle 00420 222 518 768.

 

Výhody nákupu u nás:

pravidelné akčné ponuky

široký sortiment tovaru v prehľadných kategóriách

vlastný sklad s výdajným miestom - možnosť osobného odberu

spolupráca s overenými dopravcami

možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

pružné riešenie prípadných reklamáciíNábytok

Záhrada

Novinky