- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička 2 ks Dekorhome
Barová stolička 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento set 2 barových stoličiek v jednoduchom, ale modernom štýle sa dokonale hodí do celého radu priestorov, ako je domácnosť, kancelária, bar, kaviareň atď.
Na týchto barových stoličkách so sedákom a operadlom s mäkkým textilným čalúnením sa veľmi pohodlne sedí. Dokonalú stabilitu a dlhú životnosť stoličiek zaisťujú masívne nohy z bukového dreva. Integrovaná opierka nôh poskytuje ďalšiu oporu pri posedení.
Farba:
svetlosivá / buk
zelená / buk
krémová/ buk
modrá / buk
horčicová / buk
čierna / buk
tmavosivá / buk
hnedá / buk
vínová / buk
sivohnedá taupe / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 92 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 66 cm
výška opierky chrbta: 22 cm
Hmotnosť:
11,5 kg
Nosnosť:
110 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x barová stolička
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 66 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Polyester |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 66 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl THOR Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €




























