- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Barová stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto barová stolička vyniká svojím jednoduchým, ale nadčasovým dizajnom a poskytne vám pri sedení maximálne pohodlie.
Stolička je čalúnená umelou kožou, ktorá vám jednak zaistí optimálne pohodlie a jednak sa ľahko čistí. Chrómovaná oceľová podstava zaručuje mimoriadnu odolnosť a vstavaná opierka na nohy vám posedenie ešte spríjemní. Ergonomický dizajn stoličky vám umožní pohodlne sa uvelebiť na celé hodiny. Výšku otočné barové stoličky ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom. Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného bare či jedálne. Stolička sa tiež môže otáčať o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Balenie obsahuje iba 1 barovú stoličku.
Farba:
biela / biela / chróm
krémová / biela / chróm
oranžová / biela / chróm
červená / biela / chróm
vínová / biela / chróm
fialová / biela / chróm
zelená / biela / chróm
hnedá / biela / chróm
sivá / biela / chróm
čierna / biela / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
umelá koža / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 84,5 - 105,5 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 33 cm
výška sedu: 62 - 83 cm
výška operadla: 27 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:
7,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 84,5 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Dub
Odoslanie do 10 dní
413.10 €
Bílá / dub
Nie je skladom
321.60 €



















