- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička zamat / kov Dekorhome
Barová stolička zamat / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si pohárik vína, dajte si niečo na zub alebo si len tak oddýchnite na tejto barovej stoličke.
Stolička je čalúnená mäkkým zamatom, ktorý je príjemný na dotyk a ponúka optimálny komfort. Rám z práškovo lakovanej ocele zaručuje mimoriadnu odolnosť, zatiaľ čo vstavaná opierka na nohy vám zase zaistí pohodlnejšie posedenie. Výšku navyše ľahko upravíte pomocou mechanizmu s plynovým piestom.
Barová stolička predstavuje dokonalý doplnok do každého funkčného baru alebo jedálne. Stolička sa navyše otáča o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:
krémová
žltá
ružová
modrá
svetlozelená
tmavozelená
hnedá
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat (100% polyester) / oceľ / pena
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 90 - 111 cm
šírka sedu: 40 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:
8,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 111 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Barový stôl Ø 60 cm Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Barový stôl MDF / kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
219.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
198.70 €
Barový stôl hnedá Dekorhome
Barový stôl hnedá Dekorhome
60x60 cm Nie je skladom 225.20 € 120x60 cm Nie je skladom 327.50 € 150x70 cm Odoslanie do 10 dní 312.40 €Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Stojan na víno drevo / MDF Dekorhome
Dub
Odoslanie do 10 dní
394.10 €
Bílá / dub
Nie je skladom
321.60 €
















