- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Barové stoličky 2 ks látka / buk Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnajte si niekoľko dúškov vína, zahryznite si niečo dobré a alebo len relaxujte na našich barových stoličkách.
Tieto barové stoličky majú na dotyk veľmi príjemné a mäkké textilné polstrovanie pre optimálne pohodlie. Stolička stojí na masívnych bukových nohách, takže sú stabilné a odolné. A pre vaše pohodlné posedenie majú tiež zabudovanú podnožku.
Farba:
krémová
žltá
vínová
modrá
zelená
hnedá
sivohnedá taupe
svetlosivá
tmavosivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / bukové drevo / preglejka
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 86 cm
hĺbka sedu: 30 cm
výška sedu: 70 cm
výška operadla: 19 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Preglejka |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 70 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
98.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
201.50 €




























