Veľké detské ihrisko presvedčí mimoriadne vysokou stabilitou a dlhou životnosťou. Ponúka všetko k tomu, aby deti mohli prežiť všetky svoje hracie fantázie.

Ihrisko má zosilnené nosné stĺpy s hrúbkou 90 x 90 mm, steny a podlahu z drevených profilov o sile 19 mm (systém pero / drážka). Ihrisko ponúkame v prírodnom prevedení alebo priamo z výroby v tmavo šedej farbe Terragrau. Vnútorný rozmer domčeku je 112,5 x 176 cm, terasy 120 x 57 cm.

Terasa s domčekom sa nachádza vo výške 150 cm, ihrisko je preto vhodné pre staršie deti. Drevo pochádza zo vzdialeného severu Európy a je chemicky úplne neošetrené. V dôsledku toho je prosté všetkých známych problematických látok.

Vďaka vysokej výške plošiny ponúka ihrisko bezkonkurenčný výhľad na celú záhradu. Hracia veža je štandardne vybavená robustným dreveným rebríkom so 4 priečkami.

Detské ihrisko má samozrejme certifikát TÜV Nord overujú bezpečnosť výrobku (GS) podľa DIN EN 71-1, DIN EN 71-3, DIN EN 71-8 a AfPS GS 2014.

Farba:
prírodná / zelená
prírodná / modrá
prírodná / červená

Farbu ihrisko zvoľte vo variantoch produktu.

Materiál:
drevo / plast / lano

Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 224 cm
výška: 325 cm

Príslušenstvo:
šmykľavka 300 cm
provazová sieť pre lezenie

Hmotnosť:
260 kg

Povrchová úprava ihrisko:
Všetky detské ihriská KARIBU dodávame od roku 2019 bez akýchkoľvek chemických úprav. Deti tak neprídu do kontaktu s chemikáliami používanými pri tlakovej impregnáciu dreva. V našom detskom sortimente už nemáme žiadne tlakovo impregnované výrobky a významne tak prispievame k väčšiemu súzvuku našich produktov so životným prostredím! V prípade potreby je samozrejme možné drevo ošetriť hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zamodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pri tomto spôsobe ošetrení dreva je nutné postupovať presne podľa pokynov výrobcu náteru.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál - skrutky, skrutky, plastové i kovové úchyty, okrem kotviacich prvkov (kotiev do zeme). Ihrisko stavajte výhradne podľa montážneho návodu. Okolo postaveného ihrisko ponechajte z bezpečnostných dôvodov voľný priestor min 200 cm. Dopadové plochy vysteľte hrubšou vrstvou štiepky, piesku alebo na ne uložte gumové dopadové dlaždice. Ihrisko nestavajte na betóne, dlaždiciach alebo podobných tvrdých plochách. Pre tento model ihrisko potrebujete 4 ks kotiev do zeme.

Výrobok je určený len na súkromné ​​(domáce) využitie. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave.

Rozmery balenia:
balík 1 - 250 × 30 × 20 cm / 223 kg
balík 2 - 295 × 50 × 36 cm / 11,6 kg
balík 3 - 295 × 50 × 36 cm / 10 kg
Parametre
FARBA ČervenáModráZelená
ŠTÝL Detský
ŠÍRKA 120 cm
HĹBKA 224 cm
VÝŠKA 325 cm
HMOTNOSŤ 260 kg
MATERIÁL Kov, Lano, Masívne drevo, Plast
FARBA ČervenáModráZelená
ŠTÝL Detský
ŠÍRKA 120 cm
HĹBKA 224 cm
VÝŠKA 325 cm
HMOTNOSŤ 260 kg
MATERIÁL Kov, Lano, Masívne drevo, Plast

Nábytok

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Záhrada

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení