Veľký detský domček na šiestich nohách. Otecka poteší jednoduchou montážou a dieťatko množstvom tvorivej slobody.

Vďaka prefabrikovaným stenovým panelom zo smrekového dreva 14 mm a strechy z drevených dosiek sa strešnou fóliou domček postavíte veľmi rýchlo. Šesť nôh 68 x 68 mm z prírodného smrekového dreva zaistí domčeku potrebnú stabilitu. A vstavaná terasa umožní vašim deťom radovať sa z domčeka aj pri daždivom počasí. Výška plošiny 60 cm je ideálny pre menšie deti. Otvory dverí a okien nie sú z bezpečnostných dôvodov uzavreté.

Vďaka svojim rozmerom je domček vhodný predovšetkým pre stredne veľké mestské záhrady.

Farba:
prírodná / fialová
prírodná / modrá
prírodná / zelená

Farbu domčeku zvoľte vo variantoch produktu.

Materiál:
drevo / plast / lano

Rozmery:
šírka: 242 cm
hĺbka: 153 cm
výška: 222 cm

Príslušenstvo:
šmykľavka dĺžky 120 cm
detský ďalekohľad - červený (model)
detský telefón - žltý (model)
madlo ku schodom - modrá farba

Hmotnosť:
160 kg

Povrchová úprava domčeka:
Všetky detské ihriská KARIBU dodávame od roku 2019 v prírodnom prevedení bez akýchkoľvek chemických úprav. Deti tak neprídu do kontaktu s chemikáliami používanými pri tlakovej impregnáciu dreva. V našom detskom sortimente už nemáme žiadne tlakovo impregnované výrobky a významne tak prispievame k väčšiemu súzvuku našich produktov so životným prostredím! V prípade potreby je samozrejme možné drevo ošetriť hlboko pôsobiacim základným náterom a preventívnym náterom proti zamodraniu a plesni, a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Pri tomto spôsobe ošetrení dreva je nutné postupovať presne podľa pokynov výrobcu náteru.

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál - skrutky, skrutky, plastové i kovové úchyty, okrem kotviacich prvkov (kotiev do zeme). Ihrisko stavajte výhradne podľa montážneho návodu. Okolo postaveného ihrisko ponechajte z bezpečnostných dôvodov voľný priestor min 200 cm. Dopadové plochy vysteľte hrubšou vrstvou štiepky, piesku alebo na ne uložte gumové dopadové dlaždice. Ihrisko nestavajte na betóne, dlaždiciach alebo podobných tvrdých plochách. Pre tento model ihrisko potrebujete 4 ks kotiev.

Výrobok je určený len na súkromné ​​(domáce) využitie. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave.

Rozmery balenia:
balík 1 - 243 x 100 x 42 cm / 160 kg

Parametre
FARBA FialováModráZelená
ŠTÝL Detský
ŠÍRKA 242 cm
HĹBKA 153 cm
VÝŠKA 222 cm
HMOTNOSŤ 160 kg
MATERIÁL Kov, Masívne drevo, Plast
FARBA FialováModráZelená
ŠTÝL Detský
ŠÍRKA 242 cm
HĹBKA 153 cm
VÝŠKA 222 cm
HMOTNOSŤ 160 kg
MATERIÁL Kov, Masívne drevo, Plast

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení