JAPONSKÝ PARAVÁN

Paraván sa stane praktickým pomocníkom či už u vás doma, v kancelárii, v spoločenských priestoroch alebo vstupných halách. Minimalistický dizajn tohto paravánu je možné zakomponovať do akéhokoľvek moderného aj klasického interiéru. V prípade, že deliacu zástenu práve nepotrebujete, je možné ju jednoducho zložiť a uschovať.


FUNKCIA PARAVÁNU

Paraván, deliaca priečka alebo mobilná zástena. Či tak alebo tak, jedná sa o perfektné, jednoduché riešenie pri probléme s nedostatkom priestoru bez nutnosti stavebných zásahov! Ľahko pomocou nich vykúzlite zákutia, v ktorom budete mať súkromie.

Tento japonský paraván vám pomôže jednoducho vytovoriť intímnu atmosféru kdekoľvek a kedykoľvek to budete potrebovať. Jeho jednoduchý, čistý a minimalistický štýl je vhodný do každého interiéru.KVALITNÉ MATERIÁLY

Výplň paravánu je vyrobená z bielej netkanej textílie, ktorá je ľahučká a mierne priehľadná. Minimalistický dizajn dotvára rám z masívneho smrekového dreva lakovaný v bielej farbe. Použité materiály zaručujú ľahkú a pohodlnú manipuláciu pri premiestňovaní alebo skladaní paravánu.


TECHNICKÉ PARAMETRE

Rozmery:
šírka: 264 cm
výška: 178 cm

šírka dielu: 44 cm

Hmotnosť:
10 kg


MONTÁŽ

Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Parametre
FARBA Biela
ŠÍRKA 264 cm
VÝŠKA 178 cm
HMOTNOSŤ 10 kg
MATERIÁL Látka, Masívne drevo
POČET DIELOV 6
ŠÍRKA DIELU 44 cm
FARBA Biela
ŠÍRKA 264 cm
VÝŠKA 178 cm
HMOTNOSŤ 10 kg
MATERIÁL Látka, Masívne drevo
POČET DIELOV 6
ŠÍRKA DIELU 44 cm

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení