- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička BALI 3 NEW
Jedálenská stolička BALI 3 NEW
Kód produktu: KO0000412960
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY BALI 3 NEW
Plastové stoličky v súčasnosti žnú veľkú slávu a získavajú si čoraz viac nadšencov. Dnes sa vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov a nadchýnajú nezameniteľným dizajnom ideálnym do moderných interiérov. Komfortná stolička BALI 3 NEW sa vyznačuje nielen vynikajúcimi vlastnosťami, ale aj vzrušujúcim vzhľadom.


MATERIÁLY
Nádherná kombinácia plastu, ekokože a dreva. Pevné drevené nohy v odtieni buk sú efektne prepojené s pohodlným plastovým sedadlom, ktorý nadväzuje na pohodlné plastové operadlo. Aby ste sa pri sedení cítili maximálne komfortne, sedacia časť čalúnená ekokožou je vyplnená vložkou, čím je zabezpečené extra mäkké sedenie.

ŠIROKÝ VÝBER
Tieto dizajnové stoličky ponúkame v rôznych farbách, aj do vašej jedálne dodajú akúsi hravosť, najmä ak sa rozhodnete pre pestrofarebný mix stoličiek.
- biela / buk
- priehľadná biela / biela
- priehľadná čierna / buk
- priehľadná zelená / buk
- cappuccino / buk
- petrolejová / buk
- sivá / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast / eko koža / drevo
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Masívne drevo, Plast |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.



































