- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Jedálenský set 4 + 1 buk / látka / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jedálny set má elegantný a súčasný dizajn, dokonale preto zapadne do každej modernej domácnosti, jedálne či komerčné reštaurácie. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhľad skvele doplní celý rad interiérových štýlov.
Stolná doska je zhotovená z prémiovej MDF s PVC, ľahko sa teda čistí. Jej úhľadné línie navyše dodajú vášmu stolovania nádych elegancie. Robustný bukové nohy zvyšujú stabilitu jedálenského stola i jeho odolnosť. Stoličky majú ergonomické sedadlá s integrovaným zaobleným operadlom, takže vám zaručí maximálne pohodlie. Sedák aj operadlo sú čalúnené kvalitným textilom, ktorý je na dotyk veľmi mäkký.
Náš set je ideálny k pohostenie vašej rodiny a priateľov.
Farba:
krémová / sivá
sivohnedá taupe / sivá
fialová / sivá
tmavozelená / sivá
vínová / sivá
čierna / sivá
tmavohnedá / sivá
hnedá / sivá
tmavomodrá / sivá
svetlosivá / sivá
tmavosivá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
stôl: kov / MDF s PVC / bukové drevo
stoličky: látka (100% polyester) / PP (polypropylén) / bukové drevo
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 18 mm
Rozmery stoličky:
šírka: 50 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnosť:
35,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 50 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 56 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 50 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF doska, Masívne drevo, Polypropylén |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 50 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 56 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka AMANDA 260
Kuchynská linka PERLA 260
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynský vozík HELGA
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
391.90 €
Žltá
Nie je skladom
376.60 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Modrá
Nie je skladom
391.70 €
Zelená
Nie je skladom
391.90 €
Hnedá
Nie je skladom
372.10 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
406.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
436.60 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
366.10 €
Barový set 3ks textil / biela Dekorhome
Barový set 3ks textil / biela Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
267 €
Žltá
Nie je skladom
280.10 €
Vínová
Nie je skladom
252.90 €
Modrá
Nie je skladom
288.50 €
Zelená
Nie je skladom
274.80 €
Hnedá
Nie je skladom
244.30 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
262.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
308.20 €
Tmavosivá
Nie je skladom
273.50 €
Čierna
Nie je skladom
272 €
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Krémová
Nie je skladom
398.30 €
Žltá
Nie je skladom
333.10 €
Vínová
Nie je skladom
339.90 €
Modrá
Nie je skladom
370.40 €
Zelená
Nie je skladom
398.30 €
Hnedá
Nie je skladom
351.50 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
373.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
381 €
Tmavosivá
Nie je skladom
374 €
Čierna
Nie je skladom
371.40 €


































