- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Čalúnené
- Kancelárske kreslo KA-T8426
Kancelárske kreslo KA-T8426
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKE KRESLO KA-T8426
Predstavujeme vám kancelárske kreslo KA-T8426 – dokonalú kombináciu štýlu, komfortu a funkčnosti, ktorá transformuje vašu pracovnú zónu na priestor, kde produktivita a pohodlie idú ruka v ruke. Kancelárske kreslo, ktoré má talent, nadanie a schopnosti, aby vám spríjemnilo čas strávený pri práci. Ochráni Vás pred únavou a bolesťami z dlhého sedenia. Postará sa o vaše stuhnuté svaly aj unavené nohy.
POHODLIE BEZ KOMPROMISOV
Kreslo je polohovacie a vybavené multifunkčným mechanizmom, takže si môžete ľahko nastaviť ideálnu polohu na relaxáciu. Hojdací mechanizmus s aretáciou polohy dodáva ďalšiu úroveň komfortu, ktorú oceníte pri dlhšom sedení.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Zelená alebo sivá ekokoža nielen skvele vyzerá, ale je tiež odolná a ľahko sa udržuje. Plastová čierna ružica dodáva kreslu elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do každej kancelárie.
- zelená
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
ekokoža / plast / kov
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 123 - 132 cm
šírka sedu: 53 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 50 - 59 cm
priemer kríža: 68 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
24 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 123 cm, 132 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 123 cm, 132 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 59 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






































