- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo SANTY
Kancelárske kreslo SANTY
Telefonická objednávka
KOMFORT A ŠTÝL V JEDNOM
Kancelárske kreslo SANTY vás pozýva na vyskúšanie vďaka svojmu dokonalému prepojeniu nadčasového dizajnu s moderným a retro štýlom. Toto kreslo je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a estetiku v jednom.
DIZAJN A MATERIÁLY
Kreslo je čalúnené príjemnou látkou a je k dispozícii v štyBroch farebných variantoch: žltá, šedá, ružová/sivá a mentolová/sivá. Je postavené na stabilnej kovovej konštrukcii v bielej farbe, ktorá dodáva kreslu moderný vzhľad a zaisťuje jeho stabilitu.
- žltá / biela
- šedá / biela
- ružová / šedá / biela
- mentolová / šedá / biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

FUNKČNOSŤ A POHODLIE
Kovový rám stoličky je opatrený päticou pogumovaných koliesok vhodných na drevené a plávajúce podlahy, ktoré uľahčujú pohyb za pracovným stolom a presun stoličky v miestnosti. Ľahko nastaviteľná výška sedu zaisťuje maximálne pohodlie pri práci a je možné ju jednoducho regulovať pomocou mechanizmu umiestneného pod sedadlom.

ERGONÓMIA PRE VYŠŠÍ VÝKON
Pri dlhých hodinách strávených prác určite oceníte mäkkú opierku chrbta a sedaciu časť, ktoré prispievajú k vášmu pohodliu a vyššiemu výkonu. Kancelárske kreslo SANTY je skvelou voľbou pre každú modernú kanceláriu, kde sa kladie dôraz na komfort a štýl.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 80 - 90 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 42 - 52 cm
šírka chrbtovej opierky: 40 cm
výška chrbtovej opierky: 42 cm
výška po opierku na ruky: 60 - 70 cm
výška opierky na ruky: 17 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
12 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm, 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Rohový písací stôl 120x140 cm Dekorhome
Rohový písací stôl 120x140 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
165.30 €
Sivá
Nie je skladom
184.20 €
Čierna
Nie je skladom
192.20 €
Bílá lesk
Nie je skladom
219.50 €
Černá lesk
Nie je skladom
256.90 €
Šedá lesk
Odoslanie do 10 dní
191.60 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
142.80 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
165.10 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
261.20 €

















