Komoda so 16 zásuvkami viacfarebná Dekorhome

Komoda so 16 zásuvkami viacfarebná Dekorhome

Kód produktu: 240945
Zľava 14%
Dodání do 10 dnů
1 028.70 €
s DPH
1 198.50 €
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Táto starožitne vyzerajúca komoda so 16 zásuvkami vám poskytne značný úložný priestor a pomôže vám udržiavať vaše veci v dokonalom poriadku. Na jej pevnú hornú dosku navyše môžete umiestniť lampu alebo dekoratívne predmety. Zásuvky, opatrené železnými úchytmi s krúžkami, je možné veľmi ľahko vysúvať.

Táto komoda je vyrobená z recyklovaného dreva, čo znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a ľahko sa odlišuje od ostatných. Nábytok vyrobený z použitého dreva má vlastnosti rôznych druhov dreva, ako je teak, sheesham, akácia, mango, damarovník atď. Recyklované drevo masívne, solídne, trvanlivé a krásne. Otvory po klincoch alebo odhalená štruktúra dreva so sebou nesú jeho históriu a vyzývajú ďalšie generácie, aby k nej pridali tú svoju. Tento kus nábytku vo vašom dome ukáže, že vám záleží na zachovaní zdrojov, ochrane životného prostredia a udržateľnom rozvoji.

Čisto ručne remeselné spracovanie dodáva skrinke pôsobivý vintage štýl a vy sa môžete kochať jej exotickým vzhľadom. Všetky procedúry, ako je zostavenie, vyleštenie a navoskovanie, boli starostlivo vykonané.

Táto starožitne vyzerajúca komoda bude určite skvelým doplnkom do vašej domácnosti!

Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, takže každá skrinka je jedinečná. Výber kusu na dodanie je náhodný.

Farba:
viacfarebná

Materiál:
recyklované masívne drevo

Rozmery:
šírka: 154 cm
hĺbka: 42 cm
výška: 92 cm

Rozmery zásuvky:
šírka: 39 cm
výška: 31 cm
výška: 13 cm

Hmotnosť:
94,5 kg

Parametre
FARBA Viacfarebné
DEKOR Recyklované drevo
ŠTÝL Vintage, Moderný
ŠÍRKA 154 cm
HĹBKA 42 cm
VÝŠKA 92 cm
HMOTNOSŤ 94,5 kg
MATERIÁL Masívne drevo
ÚLOŽNÝ PRIESTOR Áno
POČET ŠUPLÍKOV 12
VYSOKÝ LESK Nie
SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA Nie

Nábytok

Záhrada

Novinky