- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenční stolek NEVADA D
Konferenční stolek NEVADA D
Telefonická objednávka
Elegantný okrúhly konferenčný stolík v rustikálnom barokovom štýle doplní a zútulní každú izbu. Tiež vhodne doplnia interiéry reštaurácií či hotelov. Vzhľad stola definujú jemné tvary a dokonalé detaily.
Stolík má dosku vyrobenú z kvalitnej dyhovanej MDF a nohy z prírodného dreva. Ponúka sa v dvoch variantoch - tmavý orech alebo biela.
Farba:
tmavý orech
biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / MDF / prírodná dyha
Rozmery:
priemer: 60 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha, 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Barokový, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha, 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-miestna MIDAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 051.20 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
1 081.40 €
Petrolejová
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
814.20 €
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmiestna pohovka CASTELLO 3 VELVET
Béžová
Nie je skladom
774.50 €
Hořčicová
Nie je skladom
774.50 €
Bordó
Nie je skladom
774.50 €
Modrá
Nie je skladom
774.50 €
Zelená
Nie je skladom
774.50 €
Sivá
Odoslanie do 5-6 týždňov
774.50 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
774.50 €
Cappuccino
Nie je skladom
774.50 €
Skořicová
Nie je skladom
774.50 €
Světle šedá
Nie je skladom
774.50 €




