+420-222518768

Czech Slovakia
0 € 0

Matrac Tropico Maxi Kings

Odolná matrac Maxi King s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ložná plocha, vyrobená technológiou 3D Rainbow (optimálne zloženie viacerých druhov pien) z odolnej a vzdušné studené a Flexifoam ® peny.

Kód IN-TR021
Dostupnosť Skladom do 7 dní
Cena s DPH € 203.10
Cena bez DPH € 169
Varianta neexistuje
Nastavte množstvo
rozmery
ks
 • Popis a špecifikácia
  Jadro matraca Maxi Kings je vybavené RE stabilizačnou vrstvou, ktorá je zárukou dlhej životnosti a zachovanie ortopedických vlastností. Strany SOFT (mäkšia s 3D Rainbow a masážne 7 zónovou profiláciou pre uvoľnenie svalstva) a HARD (tuhšia, s priečnou profiláciou) minimalizujú riziko výberu zlé tuhosti matraca.
  - Masážny anatomická profilácia prináša dokonalé uvoľnenie svalstva
  - Studená a Flexifoam ® pena
  - 3D Rainbow Technology
   

  Parametre:

  Výška matraca Maxi Kings: cca 16 cm
  Tuhosť matraca: strana soft - mäkší a strana hard - tvrdšie
  Partnerský matrac: ÁNO - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca
  Zóny matraca: sedemzónový matrac
  Jadro matraca: RE stabilizačná vrstva
  Ložná plocha: kombinácia niekoľkých druhov pien pre dosiahnutie optimálnych vlastností - 3D Rainbow technology
  Nosnosť matraca Maxi Kings: do 130 kg
  Poťah matraca: Relaxtic - snímateľný a prateľný na 60 ° C
  Záruka matraca Maxi Kings: 5 rokov
  Testovanie matraca: 80.000 mechanických záťažových testov
  Výrobca matrac Maxi Kings: Tropico
  Vhodné uloženie na pevný lamelový alebo latkový rošt

   

  Matrac s jadrom Flexifoam ®

  Pena Flexifoam® = nová tepelne modifikovaná kompaktný PUR pena vyrábaná výhradne firmou Hilding Anders ČR, as; Flexifoam® patrí k novej generácii PUR pien, ktoré sú charakteristické vysokou elasticitou, tvarovou stálosťou, húževnatosťou a dlhou životnosťou.
  Matrace vyrobené z Flexifoam® zahŕňajú širokú škálu typov, od štandartných až po luxusné zónové sendviče. Cirkulácia vzduchu sa u nového typu flexi peny rovná vzdušnosti u pružinových matracov, napriek tomu odporúčame uloženie na priedušný podklad - lamelový rošt, ktorý tiež podporí ich anatomické vlastnosti a predĺži ich životnosť. Mimo typov vystužených kokos-latexovými doskami je možné použitie v kombinácii s polohovateľným roštom, ale matrac kopíruje rošt pod záťažou (tj. pokiaľ na matraci ležíte).
  Matrace vyrobené z peny Flexifoam ® dodávame v podobe monoblokov, alebo vo väčšej miere ako obľúbené sendviče. V závislosti na zložení sendviča, kombinácii rôznych gramáží pien a perforácii jadra či nosnej vrstvy poskytujú vynikajúce podmienky pre spánok. Zloženie sendviča je špecifické pre každý typ matraca a má vplyv na tuhosť a ortopedické a relaxačné vlastnosti matraca.
   

  Matrac Maxi Kings - 3D Rainbow technology

  3D Rainbow technology v sebe spája skvelú bodovú elasticitu, vysokú priechodnosť vzduchu a masážny efekt. Týchto vlastností je dosiahnuté špeciálnou technológiou skladby pien rôznych typov, hustôt v 3 osiach = 3D. Peny sa odlišujú aj Barvné - odtiaľ názov Rainbow = DUHA.
   

  Matrac Maxi Kings - poťah Relaxtic

  Matrac Maxi Kings má poťah Relaxtic - priedušná, veľmi vzdušná látka v bielej farbe, príjemná na dotyk. Prešívaná dutým vláknom. Všetky poťahy je možné prať do teploty 60 ° C. Vďaka dvojdielnej konštrukcii je pranie jednoduché a matrac môžete stále používať.
  Všetky poťahy sú snímateľné a sú konštrukčne riešené z dvoch samostatných polovíc tak, aby bolo možné vyprať len jeden diel, nepreťažiť práčku a matrac bez obmedzenia používať.
   

  Matrac Maxi Kings - anatomické zóny

  Ložná plocha matraca Maxi Kings je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácie pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach - hlava, ramená, trup, boky, nohy).
   

  Matrac Maxi Kings - dostupné rozmery

  Matrac Maxi Kings sa vyrába v nasledujúcich rozmeroch: 80 x 200 cm, 80 x 195 cm, 90 x 190 cm, 85 x 195 cm, 90 x 200 cm, 100 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm.
 • Diskusia

Alternatívne produkty

 • Sirius HN Purtex - T12

  Sirius HN Purtex - T12
  Dostupnosť Dostupnosť: DO MESIACA
  ks
  € 117.40
 • Posteľový rošt Orion HN Purtex T5

  Posteľový rošt Orion HN Purtex T5
  Dostupnosť Dostupnosť: Dodání do 14 dnů
  ks
  € 71.60
 • Vela HN Purtex 16l

  Vela HN Purtex 16l
  Dostupnosť Dostupnosť: Skladom do 7 dní
  ks
  € 59.60
 • Masív HN PURTEX 14L

  Masív HN PURTEX 14L
  Dostupnosť Dostupnosť: Dodání do 14 dnů
  ks
  € 68.60

Telefon Email Kontakt na Skype 

Email: info@inpostele.cz

Telefon: 222 518 768