NEMÝ SLUHA WU-13

Predstavte si, že máte k dispozícii dokonalého pomocníka, ktorý sa stará o vaše odevy s takou eleganciou, akú si zaslúži. To je nemý sluha WU-13, ktorý prináša dokonalú harmóniu funkčnosti a designu priamo do vášho domova. Nemý sluha WU-13 nie je len obyčajný kus nábytku; je to premyslene navrhnutý spoločník, ktorý sa stará o vaše oblečenie s najväčšou starostlivosťou. S jeho pomocou zostane váš obľúbený oblek bez jedinej vrásky, pripravený na ďalší deň.


KVALITNÉ MATERIÁLY

Jeho moderný dizajn, ktorý krásne kombinuje lesk chrómovanej ocele s teplom ohýbaného dreva, bol stvorený tak, aby doplnil a zvýraznil každý interiér. Jeho kompaktné rozmery umožňujú ľahké umiestnenie do akéhokoľvek priestoru bez toho, aby narušil jeho estetiku alebo funkčnosť. Odolná kombinácia ocele a dreva zaisťuje dlhú životnosť a stabilitu.


ELEGANTNÉ FARBY

Či už sa rozhodnete pre klasickú eleganciu bielej alebo teplý tón wenge, nemý sluha WU-13 je dokonalým doplnkom vašej predsiene alebo spálne. Vyberte si svojho nemého sluhu WU-13 teraz a už nikdy nebudete musieť obetovať funkčnosť za krásu – s týmto pomocníkom môžete mať oboje.

  • biela / chróm
  • wenge / chróm

Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.TECHNICKÉ PARAMETRE

Rozmery:
šírka: 32 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 117 cm

Hmotnosť
10 kg


MONTÁŽ

Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

Parametre
FARBA BielaHnedáStrieborná
DEKOR ChrómWenge
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 32 cm
HĹBKA 20 cm
VÝŠKA 117 cm
HMOTNOSŤ 10 kg
MATERIÁL Kov, Masívne drevo
FARBA BielaHnedáStrieborná
DEKOR ChrómWenge
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 32 cm
HĹBKA 20 cm
VÝŠKA 117 cm
HMOTNOSŤ 10 kg
MATERIÁL Kov, Masívne drevo

Nábytok

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Záhrada

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení