- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Otočná jedálenská stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Otočná jedálenská stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto nastaviteľné otočné jedálenské stoličky sú univerzálne, teda sa skvele hodí do vašej domácej kancelárie, jedálne či obývačky.
Otočné jedálenské stoličky sú čalúnené ľahko umývateľnou umelou kožou a silne polstrované, čo im dodáva na pohodlnosti. Pomocou plynového zdvíhacieho mechanizmu si môžete nastaviť výšku sedenia podľa vášho želania. Rolovacie kolieska sú navyše otočné o 360 stupňov, takže sa môžete voľne pohybovať v rôznych smeroch.
Farba:
biela
krémová
oranžová
červená
vínová
fialová
zelená
hnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
umelá koža (60% polyuretán, 30% polyester, 10% bavlna) / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 74,5 - 86 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm, 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl AKAIKO
Jedálenský stôl MEDOR
Jedálenský stôl FRIADO
Kuchynská linka FABIANA 240
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka KLANTON 240
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €




















