- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Otočné jedálenské kreslo MANGO VELVET
Otočné jedálenské kreslo MANGO VELVET
Telefonická objednávka
Luxusné jedálenské kreslo MANGO VELVET bude skvelou voľbou pre milovníkov dizajnového stolovania, ktorí si chcú dopriať komfortné sedenie. Kreslo nájde svoje využitie aj v kancelárskych priestoroch, reštauráciách alebo hoteloch.
Kreslo je čalúnené zamatovou lesklou látkou Bluvel v niekoľkých trendy farebných variantoch. Sedák aj operadlo sú silne polstrované a dodávajú kreslu maximálnu pohodlnosť. Výrazné prešívanie podčiarkuje celkový elegantný vzhľad.
Stabilitu zaisťuje kovová čierna podnož opatrená systémom Auto-return, čo umožní kreslu sa otočiť o 180 st. a opäť sa vrátiť do pôvodnej polohy. Váš jedálenský kút bude vždy upravený a pripravený na rodinné stolovanie.

Farba:
- béžová
- olivová (khaki)
- sivá
- čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / kov
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl DS-F1
Jedálenský stôl DS-F1
120 cm Skladom 477 € 140 cm Skladom 627 € 160 cm Skladom 656.10 € 180 cm Skladom 711.90 €Jedálenský stôl ATHAMÁS sheesham Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Jedálenský stôl RURURA 140 cm Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Dub hnědý
Odoslanie do 14 dní
835.70 €
Závesná lampa AMALFI 1xE27
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €















