Posteľ BRUNY
Telefonická objednávka
POSTEĽ BRUNY
Vytvorte si útulný a štýlový priestor na oddych s jednolôžkovou čalúnenou posteľou BRUNY v škandinávskom štýle, čalúnenou látkou Malmo v hnedej farbe. Jemné zaoblené čelo a masívne nohy v prírodnej farbe dodávajú posteli elegantný a sofistikovaný vzhľad. Posteľ je ideálna do detských a študentských izieb, hosťovských priestorov alebo moderných interiérov, kde chcete spojiť pohodlie s praktickým a štýlovým dizajnom. Súčasťou postele je zabudovaný matrac z PUR peny T28, ktorý poskytuje zdravé a komfortné spanie. V kombinácii s kvalitným čalúnením a premysleným dizajnom sa posteľ BRUNY stáva nielen miestom na odpočinok, ale aj elegantným doplnkom každého interiéru.
- hnedá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 203 cm
výška: 73 cm
plocha na spanie: 110x200 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
79 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 203 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 110 x 200 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 203 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOSŤ | 79 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 110 x 200 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.






