- Domov
- Nábytok
- Predsien
- Predsieňové steny
- Predsieňová zostava P-007
Predsieňová zostava P-007
Telefonická objednávka
Praktická zostava do predsiene skladajúci sa z dvoch skriniek, vešiaku a zrkadla s policami.
Nábytok je vyrobený z nábytkovej laminovanej DTD v dvoch farebných prevedeniach dub srtisan/biela alebo dub artisan/antracit.
Farba:
dub artisan / biela matná
dub artisan / antracit
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD / plast / sklo
Celkové rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 190 cm
Zrkadlo: 60 x 90 cm
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Plast, Sklo |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET POLÍC | 10 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Nástenný botník DTD Dekorhome
Nástenný botník DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
73.90 €
Sivá
Nie je skladom
62.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
50.90 €
Bílá lesk
Nie je skladom
65.60 €
Šedá lesk
Nie je skladom
51 €
Černá lesk
Nie je skladom
44.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
73.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
52.50 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
59.40 €
Botník DTD Dekorhome
Botník 2 ks DTD Dekorhome
Botník 2 ks DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.10 €
Sivá
Nie je skladom
111.90 €
Čierna
Nie je skladom
81.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
94.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
104.30 €
Černá lesk
Odoslanie do 10 dní
130.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
107.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
107.90 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
101.20 €









