- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl COLORADO
Rozkladací jedálenský stôl COLORADO
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský Stu COLORADO sa vďaka svojmu jednoduchému dizajnu skvele hodí do každej domácnosti. Stôl je rozkladací a pohodlne sa k nemu usadí až 4- 6 osôb.
Stôl je vyrobený z laminovanej MDF o sile 2 cm v dekore: dub zlatý. Nohy sú vyrobené z prášková lakovňa ocele v čiernej farbe.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 - 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
hrúbka dosky: 2 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
26 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 120 cm, 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička TOLEDO 3
Jedálenská stolička TOLEDO 3
Modrá
Nie je skladom
146.10 €
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Jedálenská stolička K384
Jedálenská stolička K384
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Skladom




















