Rozkladací jedálenský stôl MADERA
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL MADER
Keď pozvete priateľov do jedla, stačí rozložiť dva sklopené boky. Rozšírená doska stola (120 x 78 cm) vás nesklame. Zložte boky a máte priestorovo úsporný stôl s rozmermi 84,5 x 78 cm. Kuchynský stôl, do ktorého sa zamilujete: ráno so šálkou kávy, popoludní pohár, večer s pohárom červeného vína. Tento kuchynský stôl je vybavený vysoko kvalitnou drevotrieskou, robustnými oceľovými nohami, zosilnenými pántami a nastaviteľnými nožičkami.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
rustikálna hnedá / čierna
Materiál:
DTD / kov
Rozmery:
šírka: 84,5 - 120 cm
hĺbka: 78 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
22,8 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍRKA | 120 cm, 84,5 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









