- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- Rozkladacie
- Rozkladacia pohovka BOLIVIA
Rozkladacia pohovka BOLIVIA
Kód produktu: BOLIVIA
Telefonická objednávka
Praktická pohovka BOLIVIA zaujme svojim moderným dizajnom.
Pohovka je čalúnená látkou. Vďaka jednoduchému systému rozkladanie AUTOMAT pohovku rozložíte na lôžko s rozmermi 145 x 198 cm, je vhodná pre každodenné spanie. Praktický úložný priestor poslúži na uloženie prikrývok alebo vankúšov. Sedacia časť je vyplnená bonelovými pružinami.
Súčasťou pohovky sú aj dva vankúše, ktoré zastupujú opierku chrbta. Pohodlie zvyšujú aj dve opierky na ruky.
Farba:
hnedá
sivá
sivohnedá / žltá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Rozmery:
šírka: 200 cm
výška: 88 cm
hĺbka: 105 cm
výška sedu: 43 cm
hĺbka sedu (s vankúšmi / bez vankúšov): 56/80 cm
Hmotnosť:
75 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 75 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 56 cm, 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 145 x 198 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty1
Paraván Balls Dekorhome
Varianty produktu
Paraván Balls Dekorhome
135x172 cm (3-dielny) Odoslanie do 14 dní 163.30 € 225x172 cm (5-dielny) Odoslanie do 14 dní 236.20 €
Odoslanie do 14 dní
od 163.30 €
Přidat do oblíbených



































