- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava MARION
Rozkladacia sedacia súprava MARION
Telefonická objednávka
Táto rozkladacia sedacia súprava skvele zapadne ako do moderného interiéru, tak aj do retro alebo industriálneho štýlu. Vďaka usporiadaniu v tvare U zaberá sedačka menší priestor.
Okrem rozmerov, ktoré zaručujú maximálne pohodlie počas odpočinku v priebehu dňa, je tento model vybavený aj funkciou na spanie. Po vysunutí spodnej časti sedacej súpravy a sklopení operadla získava užívateľ priestor na spanie s rozmermi 125x268 cm a tiež úložný priestor na lôžkoviny.
Farba:
sivá / čierna (Alova 04 / Alova 36)
Materiál:
látka (100% Polyester) / drevo / pena
Rozmery:
šírka: 307 cm
hĺbka: 200 cm
výška: 85 cm
šírka sedadla: 268 cm
hĺbka sedadla: 52 cm
výška sedu: 40 cm
plocha na spanie: 125 x 268 cm
Tvar pohovky:
U
Celková nosnosť:
360 kg
Montáž:
Sedačka môže byť doručená už z väčšej časti zmontovaná. Preto odporúčame, aby ste pred montážou starostlivo zmerali nielen miesto, kde má byť umiestnená, ale aj šírka dverí. V prípade potreby ohledně montáže konkrétnej sedačky nás neváhajte kontaktovať.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 307 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NOSNOSŤ | 360 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 268 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 307 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| NOSNOSŤ | 360 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 268 cm |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
TV stolík ATLAS Dekorhome
TV stolík ATLAS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
650.40 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
684.90 €
Príručný stolík Dekorhome
Regál ATALANTA 185x115 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x115 cm Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
262.50 €





