RTV STOLÍK PAFOS

Predstavujeme vám štýlový RTV stolík PAFOS - najlepší výber pre tých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a sofistikovaného designu. Transformujte svoju obývaciu izbu do miesta plného elegancie a jedinečnosti s RTV stolíkom PAFOS.


VEĽKORYSÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR

RTV stolík PAFOS ponúka veľkorysé možnosti uloženia všetkej elektroniky, ovládačov, kníh či iných nevyhnutností v obývacej izbe, čím udržuje váš priestor organizovaný a bez neporiadku. Disponuje štyrmi úložnými dielmi s jednou policou, ktoré dokážete podľa vašich preferencií ľubovoľne zakryť designovým čelom alebo nechať ako otvorený úložný priestor.


KVALITNÉ SPRACOVANIE

Korpus z matnej laminovanej DTD v kombinácii s bezúchytovým čelom z laminovanej MDF potiahnutej PVC fóliou zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu. Výrazné drážkovanie dvierok pridáva na výnimočnosti a jedinečnosti tohto designového stolíka.


FLEXIBILNÝ DIZAJN

Možnosť výberu medzi klasickou bielou a hlbokou čiernou farbou umožňuje, aby sa RTV stolík PAFOS stal hrdým centrálnym kúskom vašej obývačke, bez ohľadu na to, aký máte dekoračný štýl. Nechajte RTV stolík PAFOS stať symbolom vašej elegancie a premeňte vaše každodenné rituály na momenty luxusu a pohody.

  • biela
  • čierna

Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


LUXUSNÁ SÉRIA PAFOS

Ak túžite po vytvorení jedinečného a luxusného prostredia, toaletný stolík PAFOS ponúka možnosť rozšírenia o ďalšie komponenty rovnakej série, vďaka čomu môžete vytvoriť harmonický a štýlový priestor plný luxusu a elegancie.
TECHNICKÉ PARAMETRE

Materiál:
laminovaná DTD / laminovaná MDF s PVC fóliou / sklo

Rozmery: 
šírka: 200 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 52 cm

hrúbka materiálu: 16 mm

Hmotnosť: 
51 kg
MONTÁŽ

Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
FARBA BielaČierna
ŠTÝL Moderný, Elegantný
ŠÍRKA 200 cm
HĹBKA 40 cm
VÝŠKA 52 cm
HMOTNOSŤ 51 kg
MATERIÁL DTD doska, MDF doska
ÚLOŽNÝ PRIESTOR Áno
FARBA BielaČierna
ŠTÝL Moderný, Elegantný
ŠÍRKA 200 cm
HĹBKA 40 cm
VÝŠKA 52 cm
HMOTNOSŤ 51 kg
MATERIÁL DTD doska, MDF doska
ÚLOŽNÝ PRIESTOR Áno

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení