Tento stan sa otvára veľmi ľahko a navyše má rozšírený vchod.

Výhoda tohto stanu je, že má inovatívny ZATVORENIE. Plachtu možno otvárať z dvoch strán. Systém otváranie je tak pohodlný, že ho zvládne používať JEDNA OSOBA. Vďaka novému systému je tak VYŠŠÍ VSTUP.

U iných typov stanov musí byť celý vstup ručne zrolovaný. K otvoreniu sú potrebné preto minimálne DVA ĽUDIA. Zrolovaná plachta zaberá miesto a preto iné stany majú výšku vstupe nižšia ako bočná stena.

 

Konštrukcia:


Hlavná konštrukcia je založená na silných oceľových rúrkach s priemerom 50mm a spojovacích konektoroch s priemerom 54mm. Rúrky konštrukcie sú žiarovo pozinkované a spoľahlivo spojené vďaka priechodným skrutkám. Vďaka systému Easy Up & Down ľahko zmeníte výšku stanu.

Tento stan má:

Pätky široké 14 cm

Vystuženou strešnú a podlahovú konštrukciu

Vystužené vstupy na oboch stranách

Vystužené bočné a strešné steny lanovými napínači zvyšujúce odolnosť proti vetru

Jednoduchá zmena výšky systémom Easy Up & Down

Skladové stany môžu byť rýchlo zvýšené alebo znížené vďaka modulárnej konštrukcii, ktorá umožňuje zdvihnúť stan o 0,5 m alebo 1 m. Najnižšia možná výška bočnej steny je 2 m a najvyššia je 4 m.

   

Silnější prevedenie ďalšími výstuhami vstupov

V spodnej časti konštrukcie stanu boli pri vchodoch odstránené prízemný rúrky, čo umožňuje vozidlu voľne zachádzať. Namiesto toho boli pridané zvislé rúrky, ktoré vystužili stan.

 

Celoročná inštalácia strešné a podlahové konštrukcie

Prídavná konštrukcia sa skladá zo spodného rámu, horných výstuží a horizontálnych a vertikálnych vzpier strechy. Toto riešenie poskytuje väčšiu nosnosť a tuhosť konštrukcie. To tiež umožní používať stan za nepriaznivých poveternostných podmienok.

 

Spoľahlivosť v novom spôsobe prepojenia konštrukcií

V strešných špičkách tvaroviek boli zvárané prvky nahradené vodorovnými trubkami s priemerom 25 mm, čo výrazne zvýšilo spoľahlivosť konštrukcie. V novom modeli bola horizontálna rúrka pripevnená k spodnej časti spojovacej dosky, čo zaisťuje väčšiu tuhosť konštrukcie.

 

Žiarovo zinkovaná oceľ s priemerom 50 mm

Použitá oceľ je najvyššej kvality, navyše chránená proti korózii žiarovým zinkovaním, ktoré zvyšuje pevnosť konštrukčných prvkov a zabezpečuje mnoho rokov prevádzky. Nosné silné oceľové rúrky s priemerom 50 mm, sú chránené pred koróziou žiarovým zinkovaním. Stanové konektory majú priemer 54 mm.

 

Výnimočná stabilita vďaka zväčšeným kotevným pätkám s priemerom 14 cm

Štandardné kotviacie pätky s priemerom 9 cm boli zväčšené až o 55%. Nové kotevné pätky sú o priemere 14 cm s kotviacimi otvormi s priemerom 14mm a zvyšujú stabilitu stanu a uľahčujú inštaláciu.

 

Komerční skladovací stany po celý rok silné

Spoľahlivé spojenie skrutkových prvkov 

V stane je použité najspoľahlivejšie metódy spojenie rúrok so skrutkami. To je jediný spoľahlivý spôsob upevnenia. Okrem toho sú nohy dvíhajúce konštrukcii spojené dvojitými skrutkami.

300 komerčních skladovacích stanů

Důležité Iné stany so sponami alebo skrutkami, ktoré nie sú skrz rúrku, neposkytujú bezpečnú instalciui! Důležité

Zvýšená odolnosť proti vetru strešnými a bočnými lanovými napínači

Strešný a bočný napínací systém je vyrobený z hrubých oceľových napínacích lán. Výsledkom je veľmi odolná konštrukcia, ktorá sa neprehýba a zostáva stabilný po celú dobu. Spevňuje tiež bočný a strešný plášť voči vetru a snehu.

Odolný plášť: PVC 560 g/m 2

 

Použitý plášť je odolný PVC materiál podobný tomu, ktorý sa používa na automobiloch TIR. Plášť má vysokú hmotnosť 560 g/m2, odolnosť proti UV žiareniu a teplotám v rozmedzí od -40 do +60°C. Je tiež 100% vodotesný. Stan má systém riadenia vzduchu AIR CONTROL, ktorý zabraňuje kondenzácii vody vo vnútri stanu. Stan je naviac vybavený tesniacim suchým zipsom, systémom HERMETIC. Bočné steny majú retenčnú zásteru.

Vlastnosti plášta

spojovací stany 2

Moderné pripojenie stanov umožňuje ich kombinácie

Stany je možné spojiť pomocou špeciálneho žľabu.

MSD

vzduchotěsný párty stan pro skladování stanů

Väčšia tesnosť a trvanlivosť vďaka hermetickému systému

Prídavný systém suchého zipsu zabraňuje úniku tepla a zaisťuje estetický vzhľad stanu. Vďaka nemu k sebe steny dokonale priľnú a vytvoria ucelený celok. Navyše bráni vniknutiu prachu, dažďovým kvapkám a snehu.

 

Zvýšena ochrana retenčné zástery

Zväčšená plocha retenčné zástery zvýšila účinnosť odvodňovanie. Tým je zaistené, že vnútro stanu je počas dažďov suchý.

Úprava stanu ľubovoľnou kombináciou stien

Bočné steny môžete upraviť podľa potreby. Je možné kombinovať pevné steny v jednom stanu, sa stenami s vitrážami alebo priehľadnými stenami.

párty úložný stan

Zabránené kondenzácii vody systémom Air Control

Dvojité vetracie otvory s roletami na oboch stranách strechy, umožňujú riadne vetranie vnútri stanu. Zabraňujú vzniku saunového efektu a kondenzácie.

Důležité Iba stany s hornými vetracími otvormi na oboch stranách zaisťujú dostatočné vetranie. Důležité

silný celoroční skladovací stan 1

Perfektný sklad zabezpečí plné steny

Bočné steny stanu sú vyrobené z PVC 500 g/m2. Stany s týmto typom stien možno využiť ako sklad, umývačku áut alebo napríklad dielňu. Výška bočnej steny je 2 m. Vďaka jedinečnej konštrukcii je možné bočnú stenu ľahko zdvihnúť o 0,5 m alebo 1 m.

Možnosť farebných pruhov

Pruhy ktoré spájajú bočné steny a utesňujú stan, sú k dispozícii v mnohých farbách. Vzhľadom k tomu, že sú pripevnené suchým zipsom, dajú sa rýchlo zmeniť a dodať stanom novú farbu.

Novinka - pohodlné otváranie vstupov 2v1

Na oboch stranách stanu sú umiestnené dva vstupy - brány. Každá z brán má dve nezávislá krídla s možnosťou uchytenia, ktoré možno posúvať do strán alebo zrolovať. Vchod je vyrobený z PVC plachty 500 g/m2. Brána je upevnená na špeciálnych gumičkách s guličkou, vďaka ktorej ju možno ľahko a rýchlo rozobrať a získať tak vchod s celou šírkou stanu a výškou bočnej steny.

Akékoľvek usporiadanie

Bočné steny stanu, široké 2m a vstupy, sú upevnené na špeciálnych gumičkách, čo umožňuje prispôsobiť stan vlastným potrebám.
Nižšie je ukážka usporiadanie pre stan v rozmeroch 6m x 8m.

1 plný stany S38 pro komerční skladování 3002 plné skladovací stany s38 3003 plné s38 komerční stany 3004 plné s38 komerční skladovací stan 3005 plných úložných stanů S38 3006 plných s38 komerčních stanů 300

Súčasťou dodávky stanov a hál nie je upevňovací materiál na uchytenie stanu k zemi (kotviace kolíky a skrutky). V pätkách stanov a hál sú pre ich ukotvenie k zemi pripravené otvory pre kotviacimi kolíky, či skrutky. Ak je stan, alebo hala postavená na betóne či inom tvrdom podklade, na ukotvenie použite vhodné rozpínacie skrutky podľa typu povrchu. Vždy je potreba stan, či halu pevne uchytiť k zemi, aby nedošlo k ich uvoľneniu. Preto odporúčame používať kotviace skrutky s minimálnym priemerom 10 mm do hĺbky aspoň 1 metra.

Parametre
Výška 3,41 m
Šířka 5 m
Délka 10 m
Výška bočnic 2,5 m
Výška vstupu 2,81 m
Použití SKLADOVÝ STAN
Typ konstrukce ZIMA PLUS
Materiál konstrukce OCEL žárově zinkovaná
Typ střešní plachty PVC – gramáž 560g/m2
Barva střešní plachty Bílá
Typ boční plachty PVC - gramáž 500g/m2
Barva boční plachty Bílá
Výška 3,41 m
Šířka 5 m
Délka 10 m
Výška bočnic 2,5 m
Výška vstupu 2,81 m
Použití SKLADOVÝ STAN
Typ konstrukce ZIMA PLUS
Materiál konstrukce OCEL žárově zinkovaná
Typ střešní plachty PVC – gramáž 560g/m2
Barva střešní plachty Bílá
Typ boční plachty PVC - gramáž 500g/m2
Barva boční plachty Bílá

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení