Kuchynská linka Monro je atraktívna na pohľad, dynamická svojím farebným prevedením, praktická a funkčná pre svoje množstvo rôznych horných a dolných skriniek.

Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vyniká dlhou životnosťou. Spojenie dvoch silných a súčasných farebných prevedení, ako sú čierna matná a dub artisan, premenilo všedný linku na exkluzívny kúsok.

V našej ponuke nájdete zatvorené aj otvorené vrchné a spodné skrinky, vysokú potravinovú skrinku, aj príslušenstvo, ako napríklad dvierka na umývačku pod. Spodné sektorové skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty (sokla), bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku s hrúbkou 3,8 cm si môžete doobjednať v prevedení dub artisan.

Vysoká skrinka Monro 60 LO-210 2F je s dvoma dvierkami. Vnútro skrine je biele. Skrinka je určená na vstavanú chladničku. Chladnička nesmie byť vyšší ako 177cm, šírka chladničky nesmie presahovať 71cm.

Farba:
dub artisan / čierny mat

Materiál:
DTD laminovaná

Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 210 cm

Hmotnosť:
63 kg

Dodávané v demonte.

Parametre
FARBA HnedáČierna
DEKOR Dub artisan
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 57 cm
VÝŠKA 210 cm
HMOTNOSŤ 63 kg
MATERIÁL DTD doska
HRÚBKA DOSKY 1,6 cm
VYSOKÝ LESK Nie
FARBA HnedáČierna
DEKOR Dub artisan
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 60 cm
HĹBKA 57 cm
VÝŠKA 210 cm
HMOTNOSŤ 63 kg
MATERIÁL DTD doska
HRÚBKA DOSKY 1,6 cm
VYSOKÝ LESK Nie

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení