Kuchynská linka Monro je atraktívna na pohľad, dynamická svojím farebným prevedením, praktická a funkčná pre svoje množstvo rôznych horných a dolných skriniek.

Vyrobená je z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vyniká dlhou životnosťou. Spojenie dvoch silných a súčasných farebných prevedení, ako sú čierna matná a dub artisan, premenilo všedný linku na exkluzívny kúsok.

V našej ponuke nájdete zatvorené aj otvorené vrchné a spodné skrinky, vysokú potravinovú skrinku, aj príslušenstvo, ako napríklad dvierka na umývačku pod. Spodné sektorové skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty (sokla), bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku s hrúbkou 3,8 cm si môžete doobjednať v prevedení dub artisan.

Spodná skrinka Monrovia 15 D OTW BB je bez dvierok. Celá je v prevedení dub artisan. Vnútro skrine je so štyrmi policami. Skrinka je dodávaná vrátane dolnej lišty (sokla), bez pracovnej dosky.

Farba:
dub artisan

Materiál:
DTD laminovaná

Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 82 cm

Hmotnosť:
13,5 kg

Dodávané v demonte.

Parametre
FARBA HnedáČierna
DEKOR Dub artisan
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 15 cm
HĹBKA 52 cm
VÝŠKA 82 cm
HMOTNOSŤ 13,5 kg
MATERIÁL DTD doska
HRÚBKA DOSKY 1,6 cm
VYSOKÝ LESK Nie
POČET POLÍC 4
FARBA HnedáČierna
DEKOR Dub artisan
ŠTÝL Moderný
ŠÍRKA 15 cm
HĹBKA 52 cm
VÝŠKA 82 cm
HMOTNOSŤ 13,5 kg
MATERIÁL DTD doska
HRÚBKA DOSKY 1,6 cm
VYSOKÝ LESK Nie
POČET POLÍC 4

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení