- Domov
- Osvetlenie
- Stolové lampy
- Stolová lampička ARKON
Stolová lampička ARKON
Kód produktu: CA-41-60020
Telefonická objednávka
Lampička s klipom je skvelá pomôcka na čítanie k posteli, pohovke a všade inde, kde sa hodí kompaktný zdroj svetla.
Žiarovka nie je súčasťou dodávky.
Farba:
chróm
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 6 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 25 cm
závit pre žiarovku: GU10
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,4 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Príručný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 6 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Písací stôl OLJE 11
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 140 €
147.10 €
182.60 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík FIERA
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 61 €
64.20 €
78.20 €
Přidat do oblíbených
Boxspringová posteľ LEAH 80
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 641 €
675.10 €
750.10 €
Přidat do oblíbených
Nočný stolík SVEND TYP 22
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 65 €
68.50 €
88.70 €
Přidat do oblíbených
Písací stôl B48
Skladom
u vás do 27.04.2026
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 163 €
172 €
188.40 €
Přidat do oblíbených
Chesterfield pohovka NEIL
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 947 €
997 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík 80135-12
Varianty produktu
Biela
Skladom
30 €
Odkladací stolík 80135-12
Biela
Skladom
30 €
Skladom
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 29 €
30 €
88 €
Přidat do oblíbených





