🌺 ZĽAVA 5% na vybrané produkty, zľavový kód: JAR5 🌼 Platí len do 12.5.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
| FARBA |
|
|---|---|
| HĹBKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRIEMER | 31 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| TYP OSVETLENIA | Závěsná |
| NAPÄTIE | 230V/ 50Hz |
| SVETELNÝ TOK | b/d |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.