Technický box KARIBU pre umiestnenie bazénových doplnkov a potrieb. Tlakovo impregnované drevo. Steny sú predmontované v podobe stenových dosiek. Jednoduchá montáž.

Farba:
prírodná hnedá

Materiál:
masívne tlakovo impregnované drevo

Rozmery vonkajšie:
šírka: 87 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 121 cm

Skladovanie pred montážou:
Pozor, balík s materiálom nie je vodotesný. Folie chráni drevo iba proti znečisteniu. Skladujte preto stavebné sadu až do konečnej montáže v suchu, nie priamo položenú na zemi, chránenú proti vplyvom počasia (vlhkosť, slnko atď.). Neskladovať vo vykurovanom priestore!

Informácie k montáži:
Balenie obsahuje všetok spojovací materiál. Dodávame ako stavebnicu v rozloženom stave, kde steny bazéna aj prípadnú terasu tvoria jednotlivé drevené profily, ktoré iba sesadíte k sebe a zoskrutkujete. To garantuje extrémne jednoduchú montáž, ktorú zvládne každý domáci kutil. Bazén montujte presne podľa pokynov v montážnom návode.

Výrobok je určený len na súkromné ​​(domáce) využitie.

Tlaková impregnácia - špeciálny postup, pri ktorom sa drevo uloží do tlakového kotla s impregnačným prostriedkom a výrazne sa zvýši tlak vnútri kotla (akási obdoba Papinova hrnca). A zvýšený tlak vtlačí impregnačný prostriedok do vnútornej štruktúry dreva, ktoré sa tak stane veľmi odolným voči vplyvu okolitého prostredia.


Parametre
FARBA Hnedá
ŠÍRKA 87 cm
HĹBKA 74 cm
VÝŠKA 121 cm
MATERIÁL Masívne drevo
FARBA Hnedá
ŠÍRKA 87 cm
HĹBKA 74 cm
VÝŠKA 121 cm
MATERIÁL Masívne drevo

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení