- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava 3 ks prírodný ratan
Záhradná sedacia súprava 3 ks prírodný ratan
Kód produktu: GH865930+
Telefonická objednávka
OBJAVTE ELEGANTNÝ RATANOVÝ NÁBYTOK
Táto sedacia súprava z prírodného, ručne tkaného ratanu je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a esteticky príťažlivý nábytok. Je ideálny na použitie na terasách, v zimných záhradách, ale aj vo vnútorných priestoroch, kde pridá dotyk prírodnej elegancie.

ELEGANTNÝ STOLÍK S TVRDENÝM SKLOM
Srdcom tejto sady je okrúhly stolík s hornou časťou z odolného tvrdeného skla, ktorý nielenže vyzerá štýlovo, ale je aj praktický vďaka úložnému priestoru pod stolnou doskou na drobnosti. Táto kombinácia funkčnosti a designu z neho robí nepostrádateľný prvok sady.

KOMFORTNÉ SEDENIE S KVALITNÝMI VANKÚŠMI
Kreslá sú vybavené silnými vankúšmi, ktoré zaisťujú maximálne pohodlie pri sedení. Vankúše sú plnené prírodným kapokom a čalúnené zmesou polyesteru a bavlny, čo zaisťuje dlhú životnosť a pohodlie.

PRITAŽLIVÉ FAREBNÉ KOMBINÁCIE
Ratanový nábytok je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, ktoré je možné ľahko zladiť s ostatnými prvkami vášho domova alebo záhrady. Ponúkame nasledujúce kombinácie: hnedá/hnedá, hnedá/sivá a oranžová/béžová. Každý z variant dodáva nábytku jedinečný charakter.
- hnedá / hnedá
- hnedá / šedá
- oranžová / béžová
- oranžová / krémová
- oranžová / capuccino
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.





TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
prírodný ratan / látka polyester + bavlna (čalúnenie vankúšov) / sklo
Rozmery stola:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 56 cm
priemer poličky: 35 cm
výška poličky od zeme: 28 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery kresla:
šírka: 71 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 74 cm
šírka sedu: 45 / 62 cm (medzi podrúčkami)
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 40 cm
šírka operadla: 58 cm
výška operadla: 35 / 40 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Balenie obsahuje:
1x stôl
2 x kreslo
podušky

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Ratanový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 70 cm, 71 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 56 cm, 74 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Polyester, Ratan, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Ratanový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 70 cm, 71 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 56 cm, 74 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Polyester, Ratan, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NAKLÁPACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Vonkajší koberec hnedá PP Dekorhome
Varianty produktu
Vonkajší koberec hnedá PP Dekorhome
80x150 cm Nie je skladom 34.50 € 120x180 cm Odoslanie do 10 dní 47.20 € 160x230 cm Odoslanie do 10 dní 62.20 € 190x290 cm Odoslanie do 10 dní 91.10 €Prijímame predobjednávky
od 34.50 €
38.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný jedálenský set 7 ks D2837 Dekorhome
Varianty produktu
Béžová
Nie je skladom
773.70 €
Hnedá
Nie je skladom
640.40 €
Záhradný jedálenský set 7 ks D2837 Dekorhome
Béžová
Nie je skladom
773.70 €
Hnedá
Nie je skladom
640.40 €
Prijímame predobjednávky
od 640.40 €
730.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradná pohovka prírodný ratan Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
538.30 €
Sivá
Nie je skladom
455.30 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
469.60 €
Záhradná pohovka prírodný ratan Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
538.30 €
Sivá
Nie je skladom
455.30 €
Prírodná
Odoslanie do 10 dní
469.60 €
Odoslanie do 10 dní
od 455.30 €
530 €
Přidat do oblíbených
Hliníková pergola so zaťahovacou strechou 2,92 x 2,92 m Dekorhome
Skladom
461.40 €
490.90 €
Přidat do oblíbených
Záhradné kreslo prírodný ratan / plátno Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Nie je skladom
394 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
334.10 €
Prírodná
Nie je skladom
392 €
Záhradné kreslo prírodný ratan / plátno Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
394 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
334.10 €
Prírodná
Nie je skladom
392 €
Prijímame predobjednávky
od 334.10 €
379.30 €
Přidat do oblíbených
Bioklimatická záhradná pergola L46 3x3 m
Odoslanie do 14 dní
2 657.20 €
3 055.70 €
Přidat do oblíbených





















