- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradná stolička ZWMC-19
Záhradná stolička ZWMC-19
Kód produktu: RP-609/1
Telefonická objednávka
Kovová drôtená záhradná stolička / kreslo ZWMC-19 je vhodná ako posedenie na záhradu, terasu či balkón.
Je ľahká, stabilná s veľmi pekným a jednoduchým dizajnom.
Farba:
čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
Šírka: 56,5 cm
Hĺbka: 62 cm
Výška: 88 cm
Výška sedu: 43 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 56,5 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 48 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl ZWMT
Skladom
u vás do 23.04.2026
od 66.70 €
77.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradná detská hojdačka so šmykľavkou 177 cm
Odoslanie do 7 dní
253.90 €
366.40 €
Přidat do oblíbených






