- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Záhradný kreslá
- Záhradné kreslo SOKRA
Záhradné kreslo SOKRA
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÉ KRESLO SOKRA
Vylepšite svoj domov alebo záhradu moderným kreslom SOKRA NEW, ktoré dodá priestoru svieži a minimalistický vzhľad. S čistými líniami, hladkým povrchom a elegantne zaoblenými tvarmi, spolu s pohodlnými opierkami na ruky, ponúka dokonalé spojenie komfortu a štýlu.
POUŽITÉ MATERIÁLY
Kreslo je vyrobené z plastu. Charakteristické je svojou funkciou stohovateľnosti, čo znamená, že ho viete poukladať na seba a s ľahkosťou premiestniť, kde práve potrebujete. Sedák je tvarovaný s miernym vyspádovaním a praktickým otvorom v strede, ktorý umožňuje prirodzený odtok vody po daždi, čím sa zvyšuje komfort a predlžuje životnosť kresla.

FAREBNÉ VARIANTY
Vďaka výberu z niekoľkých farebných variantov si kreslo SOKRA poradí so všetkým a nebude problém vybrať to pravé!
- biela
- hnedá
- zelená
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 73 cm
výška: 70 cm
šírka sedu: 52 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 37 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
6,5 kg

MONTÁŽ
Kreslo je dodávno zostavené.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
248.70 €
Čierna
Nie je skladom
258 €
Vonkajší koberec PP Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Vonkajší celta 3x2,85 m Dekorhome
Žltá
Nie je skladom
47.20 €
Modrá
Nie je skladom
44.20 €
Zelená
Nie je skladom
48.90 €

































