- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné lehátka
- Záhradné lehátko polohovacie D2328 akácie Dekorhome
Záhradné lehátko polohovacie D2328 akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
Polohovacie záhradné lehátko je vyrobené z tvrdého akaciového naolejovaného dreva.
Lehátko má dve praktické transportné kolieska a zaoblené podrúčky.
Chrbtová opierka je možné nastaviť do 4 polôh, diel na nohy má 3 polohy nastavenia. Štýl ležania sa dá ľubovoľne upravovať od sedenia až po ležanie.
K lehátku patrí aj výsuvný obojstranný stolík. Vhodné na záhradu, pláž aj terasu.
Lehátko je skladacie. Je dodávané bez podušky.
Farba:
akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmer lehátka:
dĺžka: 200 cm
šírka: 60 - 69 cm
výška: 32 - 86 cm (podľa nastavenia)
priemer kolesa: 26 cm
Rozmer stolíka:
šírka: 31 cm
hĺbka: 27 cm
Nosnosť:
110 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 69 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 86 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Poduška na lehátko Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Závesný slnečník s LED svetlom Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Odoslanie do 14 dní
135.50 €
Krémová
Nie je skladom
154.50 €
Antracit
Nie je skladom
154.50 €
Obruba k vírivke polyratan / eukalyptus Dekorhome
Obruba k vírivke polyratan / eukalyptus Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
633.90 €
Světle šedá
Nie je skladom
1 108.30 €





















