- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné kreslá a stoličky
- Zahradné stoličky
- Záhradné stoličky 4 ks polyratan / látka Dekorhome
Záhradné stoličky 4 ks polyratan / látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto sada záhradných jedálenských stoličiek so sebou prináša moderný štýl. Je dizajnovaná ako doplnok k záhradnému jedálnemu setu alebo ako záhradné posedenie. Táto sada stoličiek je atraktívny doplnok v akomkoľvek prostredí.
Jedálenské stoličky sú zhotovené z klimaticky odolného PE ratanu, ktorý je napletený na robustný oceľový rám. Záhradné stoličky sú stabilné, majú dlhú životnosť a sú vhodné pre vonkajšie použitie. Dodané podušky prispievajú k ďalšiemu pohodlie pri sedení. Stolička majú ľahkú konštrukciu, a tak je ľahké ich prenášať podľa vašich potrieb.
Farba:
sivá / tmavosivá
čierna / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 58,5 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 41/47 cm
hĺbka sedu: 45 cm
výška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Hmotnosť:
20,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 58,5 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm, 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Ratanový |
| ŠÍRKA | 58,5 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Technoratan |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák, 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm, 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Dvojité záhradné lehátko polyratan Dekorhome
Dvojité záhradné lehátko polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
385.10 €
Biela
Odoslanie do 10 dní
323.90 €
Čierna
Nie je skladom
574.70 €
Sivá
Nie je skladom
528.70 €
Černá / bílá
Nie je skladom
521.50 €
Záhradná sedacia súprava 4 ks polyratan Dekorhome
Záhradná sedacia súprava 4 ks polyratan Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
296.20 €
Čierna
Nie je skladom
404.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
311 €










