MULTIFUNKČNÝ ZÁHRADNÝ STOLÍK
Tento chladiaci stolík je ideálny pre vonkajšie grilovanie a večierky. Navyše ho možno použiť ako koktailový alebo konferenčný stolík, takže je univerzálnou voľbou pre rôzne vonkajšie akcie.
 
 

CHLADIACI BAR S NASTAVITEĽNOU VÝŠKOU
Stôl je kombináciou chladiaceho boxu, kokteilového stolíka a konferenčného stolíka v jednom. Keď je doska úplne zatvorená, je možné chladiaci box na nápoje používať ako konferenčný stolík. Keď sa stolová doska vysunie 25 cm nad okraj, je možné odkladací stolík premeniť na koktailový stolík s chladiacim boxom pod doskou.
 

ELEGANTNÝ RATANOVÝ VZHLAD A ODOLNÝ MATERIÁL

Bistro stôl imituje drevenú textúru, ktorá dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru prírodné kúzlo. Polypropylén (PP) je obľúbený plast, ktorý je jedným z najpoužívanejších materiálov pri výrobe vonkajšieho nábytku. Je ľahký, pevný a odolný proti nárazom. Vyznačuje sa odolnosťou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, ľahko sa čistí a udržuje. K dispozícii je v dvoch farebných prevedeniach.

  • svetlo hnedá
  • čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
 

IDEÁLNE PRE ZÁBAVU A POSEDENIE
Zabudovaný systém vypúšťania a uzamykania: Vonkajší chladiaci stôl je vybavený vypúšťacou zátkou, ktorá uľahčuje vyprázdnenie po použití, a jednoduchým systémom otáčania a zamykania, ktorý udržuje dosku stabilnú pri vysunutí.
 

PRIPRAVENÝ NA POČASIE
Stolík je navrhnutý tak, aby vydržal rôzne poveternostné podmienky, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vonkajšie použitie. Stačí nájsť vhodné miesto a môžete si užívať dobrú spoločnosť a pekné počasie s týmto záhradným chladiacim stolíkom. Jeho schopnosť udržať nápoje chladené a ľahká transformácia z praktického stolíka na bar sú len niektoré z dôvodov, prečo si tento stolík zamilujete.
 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast (polypropylén)
 
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 57 / 82 cm

objem: 37 l
 
Hmotnosť:
7,9 kg
 
 

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
FARBA BielaHnedáSivá
ŠTÝL Moderný, Praktický
ŠÍRKA 48 cm
HĹBKA 48 cm
VÝŠKA 57 cm, 82 cm
PRIEMER 48 cm
HMOTNOSŤ 7,9 kg
MATERIÁL Plast
TYP STOLA Odkladací, Servírovací, Záhradný
MATERIÁL DOSKY Plast
MATERIÁL NÔH Plast
NOHY STOLA 1 noha
ÚLOŽNÝ PRIESTOR Áno
FARBA BielaHnedáSivá
ŠTÝL Moderný, Praktický
ŠÍRKA 48 cm
HĹBKA 48 cm
VÝŠKA 57 cm, 82 cm
PRIEMER 48 cm
HMOTNOSŤ 7,9 kg
MATERIÁL Plast
TYP STOLA Odkladací, Servírovací, Záhradný
MATERIÁL DOSKY Plast
MATERIÁL NÔH Plast
NOHY STOLA 1 noha
ÚLOŽNÝ PRIESTOR Áno

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení