- Domov
- Záhrada
- Slnečníky a zatienenie
- Slnečníky
- Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s hliníkovou tyčou ø 270 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento slnečník vám poskytne potrebný tieň, a ochráni vás tak pred slniečkom a jeho škodlivým UV žiarením.
Strieška slnečníka je vyrobená z polyesterovej tkaniny, ktorá nebledne a neprepúšťa škodlivé UV žiarenie, takže vám poskytne optimálnu ochranu pred slnkom. Silná hliníková tyč s 24 odolnými rebrami prispieva k výbornej stabilite produktu a predlžuje jeho životnosť. Záhradný slnečník je vybavený kľukovým mechanizmom, prostredníctvom ktorého ho možno ľahko otvárať aj zatvárať. Zostavenie výrobku je jednoduché.
Upozornenie: Pokiaľ bude slnečník vystavený silnému dažďu, odporúčame ho ošetriť impregnáciou.
Farba:
pieskovo biela
tehlová
vínová
modrá
zelená
sivohnedá (taupe)
antracit
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
hliník / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 270 cm
hĺbka: 270 cm
výška: 246 cm
priemer tyče: 38 mm
Hmotnosť:
5,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| HĹBKA | 270 cm |
| VÝŠKA | 246 cm |
| PRIEMER | 270 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPACIE | Áno |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradná skriňa s policou polypropylén Dekorhome
Záhradná skriňa s policou polypropylén Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
122.40 €
Sivá
Nie je skladom
133 €
Záhradná lavica s úložným prostotrem akáciové drevo Dekorhome
Záhradný úložný box 171x99x93 cm oceľ Dekorhome
Záhradný úložný box 171x99x93 cm oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
180.10 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
156.80 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
167.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
188.40 €
Záhradný úložný box 149x99x93 cm oceľ Dekorhome
Záhradný úložný box 149x99x93 cm oceľ Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
140.70 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
134.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
152.10 €
















