Záhradný sušiak na bielizeň strieborná / zelená Dekorhome

Záhradný sušiak na bielizeň strieborná / zelená Dekorhome

Kód produktu: LNP-LG1678
Zľava 7%
Skladom
188.80 €
176.50 €
s DPH
147.08 € bez DPH

JUWEL NOVAPLUS 500 EASY - celohliníkový vonkajšie sušiak na bielizeň s vstavaným ochranným obalom (vakom). Nosná rúrka s priemerom 50 mm. Jednoduchá obsluha s dvojstupňovým mechanizmom. Jednoduchý zemný skrutku pre ukotvenie v krajine = netreba nič betónovať. Otváranie sušiaku systémom "NovaLift" = jednou pákou jednou rukou. Približne 52 m šnúry na bielizeň. Tento model nie je výškovo nastaviteľný.

Od tejto chvíle môžete jednoducho vďaka novému automatickému napínaku "NovaLift" otvoriť Váš sušiak bielizne len jednou rukou. Vďaka vstavanému ochrannému obalu budete mať sušiace šnúry vždy pripravené na použitie a hlavne čisté, takže na bielizni nehrozí žiadne otlačenej čiary a pruhy. Pred otvorením sušiaku sa vak jednoducho "vtiahne" do nosnej rúrky a po zložení sušiaku zase "vytiahne". Vďaka tomu nemusíte riešiť, kam ochranný vak uschovať po dobu sušenia.

Sušiak JUWEL NOVAPLUS 500 EASY sa otvára rýchlo a ľahko pomocou jedinej páky !! Jednoducho zdvihnite páku - možno to ľahko a bez ohýbania, pretože je vo výške ramien. Ľahko a bez námahy ju otočte nahor - vďaka dokonalému vyváženie ide páka úplne ľahko. "Zacvaknite" detskú poistku (detská poistka je uvoľnená odblokovaním poistného klzáku).

Farba:
strieborná / zelená

Materiál:
hliník

Rozmery:
šírka: 275 cm
hĺbka: 275 cm
výška: 170 cm

priemer sušiaku: 275 cm

dĺžka ramena: 195 cm
dĺžka šnúry: 52,1 m
priemer trubky: 50 mm

Hmotnosť:
6 kg

Automatický ochranný obal = plachtový ochranný vak, ktorý je zabudovaný do sušiaku. Pred otvorením sušiaku sa vak "zatiahne" do nosnej rúrky, kde je uschovaný po dobu, kedy je sušiak otvorený. Po zložení sušiaku sa ochranný vak zatiahnutím za dve šnúrky "vytiahne" a rozloží okolo sušiaku. Jedná sa o veľmi praktickú vec, vďaka ktorej zostane sušiak neustále čistý. Farba vaku je strieborná.

Zosilnený U-profil = závesné ramená sušiaku sú vyrobené z ohraneného hliníkového U-profilu, ktorý má vysokú odolnosť na ohyb a znesie aj extrémne veľké zaťaženie. Základná verzia sušiaku sú vyrobené z bežného hliníkového obdĺžnikového profilu.

Jednoduchý zemný skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou plastového zemného skrutky. Ten sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do neho sa zasunie nosná tyč sušiaku. Nie je nutné nič betónovať. Výhodou zemného skrutky je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné zemný skrutka pevne zavŕtať do zeme. Skrutka je opatrený plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečný aj pre kosačku.

Háčiky na ramienka = na konci závesných ramien sú háčiky na ramienka. Ideálne pre sušenie napr. Pánskych košieľ vyvesených na ramienku.

Parametre
FARBA ZelenáStrieborná
ŠÍRKA 275 cm
VÝŠKA 170 cm
HMOTNOSŤ 6 kg
MATERIÁL Kov, Plast
FARBA ZelenáStrieborná
ŠÍRKA 275 cm
VÝŠKA 170 cm
HMOTNOSŤ 6 kg
MATERIÁL Kov, Plast

Nábytok

Záhrada

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Jarný výpredaj nábytku

Premium nábytok

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení