Obrovský plastový box s objemom 495 litrov pre uskladnenie vašich drobných záhradných potrieb. Je vyrobený z masívneho polyetylénu v modernom dizajne. S pomocou tejto debny vyriešite problém, kam uložiť vonkajšie hračky vašich detí, bazénové príslušenstvo alebo najčastejšie látkové alebo molitanové povlaky vonkajších stoličiek. Svoje využitie nájde aj ako stôl pre záhradné párty. Box je možné proti nenechavcom uzamknúť visiacim zámkom (nie je obsahom dodávky).

Záhradný box LIFETIME má dvojitú stenu z UV odolného plastu (polyetylén), je absolútne vodeodolný a nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Má pohodlné veko s istením pomocou dvoch pneumatických piestov s tlmičom (podobné piesty ako pri prednej kapoty drahších áut) umožňuje otvorenie o 90 stupňov a zabezpečuje aj bezpečné pomalé zatvorenie. Piestový mechanizmus ochráni aj vaše deti, ktorým tak veko nemôže náhle spadnúť na ruky. Extrémne kvalitný plast Vás ušetrí od pravidelného natieranie ako u iného dreveného alebo kovového záhradného nábytku.

Enormný stabilita umožňuje zaťažiť bedňu váhou až 450 kg, prípadne je možné box využívať ako lavicu. Robustná a masívna konštrukcia spolu s kvalitným UV odolným plastom umožňuje poskytovať na tento box záruku 10 rokov.

Výrobca - LIFETIME, Inc., Clearfield, Utah, USA

Farba:
sivá

Materiál:
polyetylén

Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 68 cm

objem: 495 l

Hmotnosť:
27 kg

Dodávané v demonte.
 

Parametre
FARBA Sivá
TVAR Obdĺžnikový
ŠÍRKA 150 cm
HĹBKA 61 cm
VÝŠKA 68 cm
HMOTNOSŤ 27 kg
OBJEM 495 l
MATERIÁL Plast
FARBA Sivá
TVAR Obdĺžnikový
ŠÍRKA 150 cm
HĹBKA 61 cm
VÝŠKA 68 cm
HMOTNOSŤ 27 kg
OBJEM 495 l
MATERIÁL Plast

Nábytok

Záhrada

Dizajnový nábytok

Osvetlenie

Obývacia izba

SEDACIE SÚPRAVY

Kuchyňa

Predsien

Kúpeľňa

Detská izba

Spálňa

Pracovňa

Veľký výpredaj nábytku

Skladovky

Náš blog a akcie

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení