- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava DIANA 4
Záhradná sedacia súprava DIANA 4
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA DIANA 4
So záhradnou sedacou súpravou DIANA 4 v elegantnom grafitovom prevedení získate nielen štýlový a pohodlný kúsok nábytku pre Vašu záhradu, ale aj ekologicky šetrnú voľbu, ktorá Vám poskytne mnoho radostných okamihov na čerstvom vzduchu. Prežite záhradnú radosť a relaxáciu v plnej kráse s týmto exkluzívnym setom!
FLEXIBILNÝ STOLÍK
Tento exkluzívny set sa skladá z dvoch pohodlných kresiel, pohovky a praktického stolíka, ktorý nielenže poslúži ako ideálne miesto pre Vaše nápoje a občerstvenie, ale aj ako úložný box pre drobnosti či podušky. So setom DIANA 4 získate nielen štýlový kus nábytku, ale aj skvelé riešenie pre ukladanie záhradných nevyhnutností.
POHODLIE NA PRVOM MIESTE
Elegancia a trvanlivosť idú ruka v ruke - tento set je vyrobený z kvalitného lisovaného plastu s imitáciou ratanu, čo mu dodáva sofistikovaný vzhľad a umožňuje ľahkú údržbu. Súčasťou tohto setu sú sivé podušky, a to ako opierky, tak sedáky, s odnímateľným a prateľným poťahom, ktorý zaisťuje maximálne pohodlie. Bezstarostne sa môžete uvelebiť a užívať si slnečné dni alebo večery v záhrade.
EKOLOGICKÁ VOĽBA
Záhradná súprava DIANA 4 je koncipovaná na vonkajšie použitie a odoláva škodlivému UV žiareniu, čo znamená, že si môžete byť istí, že si jeho krása zachová dlhú dobu. A čo ešte dôležité, set DIANA 4 je vyrobený z recyklovaného plastu, čo z neho robí ekologickú voľbu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
grafit
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozmery stolíka:
šírka: 59 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 45 cm
Rozmery kresla:
šírka: 63 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 76 cm
Rozmery pohovky:
šírka: 122 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
kreslo: 110 kg
pohovka: 2x110 kg
stôl: 50 kg
Hmotnosť:
37 kg
Obsah setu:
1x stolík
1x pohovka
2x kreslo
podušky

MONTÁŽ
A to najlepšie na záver - tento set sa dá ľahko zložiť bez použitia náradia, vďaka plastovým skrutkám, ktoré držia jednotlivé diely pevne pohromade.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm, 63 cm, 122 cm |
| HĹBKA | 59 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 110 kg, 220 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 59 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 63 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 122 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm, 63 cm, 122 cm |
| HĹBKA | 59 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg, 110 kg, 220 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolík, 2x kreslo |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 59 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 63 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 122 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradné ležadlo ZWC-52
Záhradný úložný box HOLLYWOOD 270L
Záhradný úložný box HOLLYWOOD 270L
Hnedá
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradný domček s prístreškom CH sivá Dekorhome
Záhradný domček s prístreškom L sivá Dekorhome
Polohovacie záhradné lehátko s kolieskami
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Záhradný stôl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
258 €
Sivá
Nie je skladom
248.70 €
Záhradná posteľ polyratan / látka Dekorhome
Záhradná posteľ polyratan / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
270.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
281.40 €







