- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava HWC-G17a
Záhradná sedacia súprava HWC-G17a
Kód produktu: WH76307+
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ ZOSTAVA PRE PRÍJEMNÉ MOMENTY
Hľadáte ideálne miesto na relaxáciu a odpočinok na vašej záhrade, balkóne alebo terase? Táto záhradná zostava vám ponúka perfektné podmienky na pohodové chvíle strávené vonku. Moderný dizajn zostavy očarí na prvý pohľad a vďaka stabilnej konštrukcii pod polyratanovým prúteným výpletom, podporené oceľovým rámom, získate nábytok, ktorý vám poskytne pohodlie a dlhodobú službu. Polstrovanie z kvalitnej látky/textilu zaisťuje mäkké a pohodlné sedenie, ideálne na používanie slnečných dní.


MATERIÁL
Táto zostava zahŕňa lavicu, 2x kreslo a stôl, ktorých rozmery sú ideálne prispôsobené na vonkajšie posedenie. Materiál opletu z polyratanu a rám z ocele zaisťujú vysokú odolnosť a stabilitu. Čalúnenie z látky/textilu dodávajú zostave pohodlie a estetický vzhľad. Sklenená doska stola pridáva na praktickosti a jednoduchej údržbe.

PRAKTICKÉ A PRÍJEMNÉ SEDENIE
Či už plánujete raňajky na čerstvom vzduchu alebo popoludňajšie posedenie s kávou, táto záhradná zostava je ideálnou voľbou pre každý vonkajší priestor. Ponúka pohodlné sedenie na oddych a relaxáciu, zatiaľ čo moderný dizajn doplní a zvýrazní váš balkón, záhradu alebo terasu. Sila podušiek je 4,5 cm.

USKLADNENIE V ZIMNOM OBDOBÍ
Aby vaša záhradná zostava vydržala dlho ako nová, odporúčame ju v zimnom období skladovať na mieste chránenom pred poveternostnými vplyvmi. Tým zaistíte jej dlhodobú odolnosť a zachovanie estetického vzhľadu.

FAREBNÉ VARIANTY
Táto štýlová sedacia súprava prichádza vo viacerých farebných variantoch, aby sa dokonale hodila do vášho vonkajšieho priestoru. Či už preferujete prírodný ratan s krémovými podsedákmi, prírodný ratan s antracitovými alebo antracitový celok, každá kombinácia ponúka jedinečný vzhľad, ktorý rozžiari vašu záhradu, balkón alebo terasu novým leskom. Vytvorte si nové obľúbené miesto pre kvalitný čas strávený s rodinou alebo priateľmi a užite si relaxáciu a pohodu v štýle, ktorý vám najviac vyhovuje.
- antracit
- hnedá / antracit
- hnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná hnedá / antracit
Materiál:
látka / kov / polyratán
Rozmery lavice:
šírka: 118 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 39 cm
šírka sedu: 98 cm
výška opierky chrbta: 51 cm
nosnosť: 250 kg

Rozmery kresla:
šírka: 61 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 85 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 39 cm
šírka sedu: 45 cm
nosnosť: 150 kg

Rozmery stola:
šírka: 91 cm
hĺbka: 48 cm
výška: 45 cm
hrúbka skla: 0,5 cm
nosnosť: 70 kg
Hmotnosť:
35 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu. Uistite sa, že skrutky neuťahujete ihneď pri montáži výrobkov. V opačnom prípade môžete rámy zdeformovať a vyvŕtané otvory sa už nezmestia na skrutky. Preto je zmysluplnejšie spočiatku uťahovať iba tak, aby skrutky zovreli a po dokončení ich dotiahnuť.

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 61 cm, 91 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 150 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 51 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 91 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 50 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 85 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 50 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 61 cm, 91 cm, 118 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| NOSNOSŤ | 70 kg, 150 kg, 250 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x lavica, 1x stôl, 2x kreslo |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 51 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 91 cm |
| HĹBKA STOLU | 48 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| HĹBKA KRESLA | 50 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 85 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 50 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ratanové kreslo HWC-M29
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
158 €
181.80 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 244.90 €
280.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 2 172.10 €
2 497.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 378.60 €
433.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Prijímame predobjednávky
od 88.20 €
100.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 200.40 €
229.50 €
Přidat do oblíbených
























