- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok z akácie
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Kód produktu: WH73640++
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SADA
Táto moderná záhradná súprava predstavuje dokonalé spojenie elegancie a funkčnosti, ktoré oživia váš balkón, terasu alebo zimnú záhradu. Stabilná konštrukcia spoločne s piatimi nádherne mäkko polstrovanými sedadlami a kreslom ponúka vysoký komfort sedenia a pridáva extravagantné akcenty do vášho vonkajšieho priestoru.

MATERIÁL A KONŠTRUKCIA
Rám z práškovo lakovaného hliníka v kombinácii s drevenými prvkami z akáciového dreva a poťahy z látky/textilu poskytujú nielen odolnosť voči poveternostným vplyvom, ale aj prírodný a nadčasový vzhľad. Táto sada je tak ideálnym východiskovým bodom pre každého, kto hľadá pohodlné a štýlové posedenie. Inteligentné riešenie uchytenia zaisťuje, že vankúše zostanú na svojom mieste. Výškovo nastaviteľné podlahové chrániče umožňujú vyrovnanie rôznych stavov podlahy a zároveň ochraňujú vašu podlahu pred škrabancami.

VODOODDPUDIVÉ POŤAHY
Vďaka vodoodpudivým poťahom je táto záhradná súprava perfektne pripravená na akékoľvek vonkajšie podmienky, či už ide o slnečné počasie alebo letnú prehánku. Tieto poťahy zaisťujú, že vaša sedacia súprava zostane suchá a pripravená na použitie, čo vám umožní bezstarostne si užívať relaxáciu a pohodlie vo vašom vonkajšom priestore. Vodeodolné poťahy sú tiež ľahko udržiavateľné, čo uľahčuje čistenie a zachováva estetický vzhľad vašej súpravy po dlhú dobu.


KONFERENČNÝ STOLÍK
Sada ponúka praktický stolík pre občerstvenie, časopisy alebo iné drobnosti, čo uľahčuje organizáciu a udržuje poriadok vo vašom vonkajšom priestore. Doska stola je vyrobená z kvalitného akáciového dreva, čo mu dodáva prírodný vzhľad a teplú atmosféru. Dve kovové nohy zaisťujú jeho stabilitu a odolnosť, čo robí tento stôl nielen krásnym, ale aj praktickým doplnkom pre vaše vonkajšie posedenie.

FAREBNÉ VARINATY
Táto záhradná súprava je k dispozícii v siedmich atraktívnych farebných variantoch, ktoré vám umožnia vybrať si tú pravú kombináciu, ktorá najlepšie ladí s dizajnom vášho vonkajšieho priestoru.
- svetlo hnedá / tmavosivé podušky
- sivá / krémové podušky
- sivá / tmavosivé podušky
- svetlo hnedá / béžové podušky
- svetlo hnedá / krémovo biele podušky
- hnedá / krémovo biele podušky
- hnedá / tmavosivé podušky
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
práškovo lakovaný hliník / akáciové drevo / látka / textil / plast
Rozmery rohovej pohovky:
šírka: 255 cm
hĺbka: 255 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 36 cm
hĺbka sedu: 82 cm
Rozmery kresla:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 75 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 24 cm
Hmotnosť:
113 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac

Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 82 cm, 255 cm |
| HĹBKA | 82 cm, 255 cm |
| VÝŠKA | 24 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x pohovka, 1x stôl |
| ŠÍRKA SEDU | 82 cm, 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Masívne drevo |
| ŠÍRKA STOLA | 82 cm |
| HĹBKA STOLU | 82 cm |
| VÝŠKA STOLA | 24 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 255 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 82 cm, 255 cm |
| HĹBKA | 82 cm, 255 cm |
| VÝŠKA | 24 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Plast |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x pohovka, 1x stôl |
| ŠÍRKA SEDU | 82 cm, 135 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Masívne drevo |
| ŠÍRKA STOLA | 82 cm |
| HĹBKA STOLU | 82 cm |
| VÝŠKA STOLA | 24 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 82 cm |
| HĹBKA KRESLA | 82 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 255 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 82 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Záhradná sedacia súprava BUDAPEST
Skladom
u vás do 08.05.2026
1 463.50 €
1 697.70 €
Přidat do oblíbených
Záhradná skriňa STORA WAY XL PLUS
Varianty produktu
Béžová
Skladom
Grafit
Skladom
Záhradná skriňa STORA WAY XL PLUS
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
240.70 €
Grafit
Skladom
u vás do 06.05.2026
240.70 €
Skladom
u vás do 06.05.2026
240.70 €
279.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava MATILDE 2
Skladom
u vás do 08.05.2026
158.90 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Záhradná skriňa FLORIDA XL
Prijímame predobjednávky
od 107.20 €
124.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradný set PIKNIK 220 cm lakovaný
Skladom
u vás do 08.05.2026
306.60 €
355.60 €
Přidat do oblíbených


























