- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradný nábytok umelý ratan
- Sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava HWC-L29
Záhradná sedacia súprava HWC-L29
Kód produktu: WH99103+
Telefonická objednávka
ELEGANTNÁ SADA ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU
Táto sada záhradného nábytku skutočne upúta pozornosť vďaka svojej materiálovej kombinácii odolného akáciového dreva a povrazovej väzby, ktorá dodáva extravagantné akcenty na váš balkón, terasu alebo zimnú záhradu. Štýlový balkónový set je nielen vizuálne atraktívny, ale má aj štyri nádherne mäkko polstrované sedadlá, ktoré vďaka sedákom a operadlám ponúkajú vysoký komfort sedenia aj po dlhšiu dobu.

MATERIÁL
Rám z ocele a akáciového dreva spoločne so stolíkom z certifikovaného akáciového dreva a poťahy z kvalitnej látky/textilu poskytujú tejto záhradnej súprave vysokú odolnosť a dlhodobú trvanlivosť. Akátové drevo so svojou elegantnou kresbou zaujme nielen svojou pevnosťou a tvrdosťou, ale aj obrovskou odolnosťou proti počasiu, hubám alebo škodcom.
PRAKTICKÉ A PRÍJEMNÉ SEDENIEČi už plánujete raňajky na čerstvom vzduchu alebo popoludňajšie posedenie s kávou, táto záhradná zostava je ideálnou voľbou pre každý vonkajší priestor. Ponúka pohodlné sedenie na oddych a relaxáciu, zatiaľ čo moderný dizajn doplní a zvýrazní váš balkón, záhradu alebo terasu.

USKLADNENIE V ZIMNOM OBDOBÍ
Aby vaša záhradná zostava vydržala dlho ako nová, odporúčame ju v zimnom období skladovať na mieste chránenom pred poveternostnými vplyvmi. Tým zaistíte jej dlhodobú odolnosť a zachovanie estetického vzhľadu.

FAREBNÉ VARIANTY
Táto štýlová sedacia súprava prichádza v dvoch farebných variantoch, aby sa dokonale hodila do vášho vonkajšieho priestoru. Vytvorte si nové obľúbené miesto pre kvalitný čas strávený s rodinou alebo priateľmi a užite si relaxáciu a pohodu v štýle, ktorý vám najviac vyhovuje.
- hnedá / krémová
- hnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / akáciové drevo / oceľ
Rozmery pohovky:
šírka: 277 cm
hĺbka: 160 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 45 cm
šírka sedu: 67 / 160 cm
výška opierky chrbta: 40 cm
nosnosť: 120 kg / sedadlo
Rozmery kresla:
šírka: 83 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 76 cm
Rozmery stola:
šírka: 100 cm
výška: 39 cm
Celková hmotnosť:
54 kg


MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 83 cm, 100 cm, 227 cm |
| HĹBKA | 74 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x pohovka, 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 83 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 277 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 160 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 83 cm, 100 cm, 227 cm |
| HĹBKA | 74 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 39 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x pohovka, 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Konferenčný, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 83 cm |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 277 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 160 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Ratanové kreslo HWC-M29
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
158 €
181.80 €
Přidat do oblíbených
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Hojdacie záhradné lehátko Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 10 dní
244.90 €
Krémová
Nie je skladom
281.40 €
Odoslanie do 10 dní
od 244.90 €
280.40 €
Přidat do oblíbených
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Varianty produktu
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Záhradná sedacia súprava HWC-H54
Sivá
Odoslanie do 14 dní
2 266.20 €
Světle hnědá
Odoslanie do 14 dní
2 187.50 €
Hnědá / krémová
Nie je skladom
2 189.20 €
Hnědá / šedá
Odoslanie do 14 dní
2 257.30 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
2 199.70 €
Krémová / šedá
Nie je skladom
2 172.10 €
Světle hnědá / krémová
Odoslanie do 14 dní
2 206.80 €
Světle hnědá / béžová
Odoslanie do 14 dní
2 195.60 €
Odoslanie do 14 dní
od 2 172.10 €
2 497.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl HWC-L76
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 714 €
751.40 €
864.10 €
Přidat do oblíbených
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Záhradná posteľ so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
387.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
378.60 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10 dní
385.60 €
Bílá / hnědá
Odoslanie do 10 dní
393.10 €
Odoslanie do 10 dní
od 378.60 €
433.50 €
Přidat do oblíbených
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Záhradný stolík / úložný box Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
104.10 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
88.20 €
Prijímame predobjednávky
od 88.20 €
100.20 €
Přidat do oblíbených
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Varianty produktu
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Záhradné lehátko so strieškou Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
254.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
242.40 €
Černá / bílá
Nie je skladom
200.40 €
Bílá / hnědá
Nie je skladom
206.30 €
Odoslanie do 10 dní
od 200.40 €
229.50 €
Přidat do oblíbených
















