- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné sedacie súpravy
- Záhradná sedacia súprava RANDI
Záhradná sedacia súprava RANDI
Telefonická objednávka
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA RANDI
Predstavte si pokojné popoludnie vo vašej záhrade, kedy jemný vánok hladí listy stromov a vy relaxujete v pohodlnej sedacej súprave RANDI, ktorá je dokonalým spojením štýlu a funkčnosti. Investícia do záhradnej sedacej súpravy RANDI znamená investíciu do kvality, pohodlia a štýlu, ktoré transformujú vašu záhradu alebo terasu na dokonalé miesto na odpočinok a zábavu. Objavte radosť z vonkajšieho života s RANDI.

ODOLNOSŤ A KVALITA
Záhradný set RANDI, vyrobený z vysoko kvalitného umelého ratanu v prírodnom farebnom prevedení, ponúka nielen estetický vzhľad, ale aj výnimočnú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii môžete očakávať stabilitu a dlhú životnosť.
VODEODOLNÉ VANKÚŠE
Nemusíte sa obávať náhleho dažďa alebo rosy, vankúše sedacej súpravy RANDI zostanú suché a čisté. Vodeodolné vankúše zaručujú pohodlie aj počas vlhkých letných večerov a navyše majú snímateľný a prateľný poťah.
ELEGANTNÝ DIZAJN
Prírodné ratanové prevedenie spoločne s moderným tvarom a svetlosivými vankúšmi pôsobí veľmi štýlovo a bude skvele ladiť s akýmkoľvek exteriérovým prostredím. Všetky materiály použité na výrobu setu RANDI sú vybrané tak, aby zabezpečovali ľahkú údržbu a čistenie.
FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
Rohová pohovka spolu s dvoma taburety a elegantným jedálenským stolom s tvrdeným sklom poskytuje dostatok priestoru pre vaše rodinné a priateľské stretnutia. Či už plánujete vonkajšiu večeru alebo popoludňajšiu relaxáciu, RANDI je dizajnovo pripravená splniť všetky vaše požiadavky na komfort a štýl.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
prírodná / sivá
Materiál:
umelý ratan / kov / látka / sklo
Rozmery pohovky:
šírka: 144 / 194 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 44 cm
výška chrbtovej opierky: 34 cm
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 70 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 46 cm
hĺbka sedu: 36 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
56 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 120 cm, 144 cm, 194 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 54 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 70 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x pohovka, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 34 cm, 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 144 cm, 194 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 54 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 120 cm, 144 cm, 194 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 54 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 46 cm, 70 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo, Technoratan |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x pohovka, 2x taburet |
| HĹBKA SEDU | 34 cm, 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 144 cm, 194 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 54 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 46 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 300x300 cm Dekorhome
Záhradný slnečník s prenosným stojanom 300x300 cm Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 10 dní
561 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
561 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
474.70 €
Záhradný domček s prístreškom A-2 Dekorhome
Záhradný domček 291x355 cm kovový Dekorhome
Záhradný domček 291x355 cm kovový Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
467.60 €
Antracit
Skladom
655.80 €
Záhradné lehátko Dekorhome
Záhradné lehátko Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
225.20 €
Sivá
Nie je skladom
217 €
Krémová
Nie je skladom
217 €
Záhradný kvetináč s treláží 65 x 30 x 135 cm Dekorhome
Záhradný kvetináč s treláží 65 x 30 x 135 cm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
183.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
267.80 €
Záhradné lehátko so stolíkmi Dekorhome
Záhradné lehátko so stolíkmi Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
124.60 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
124.30 €
Poduška na záhradné lehátko Dekorhome
Poduška na záhradné lehátko Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
98 €
Sivá
Nie je skladom
79.80 €
Krémová
Nie je skladom
80 €























