- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H-100
Barová stolička H-100
Kód produktu: V-CH-H/100
Telefonická objednávka
Barová stolička H-100 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, ohýbané preglejky a čiernej eko kože. Stolička je výškovo nastaviteľná.
Je vhodná nielen do reštauračných zariadení, ale aj do kuchýň, jedální a do iných interiérov.
Farba:
strieborná / čierna / orech
Materiál:
chrómovaná oceľ / eko koža / preglejka
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 88 - 109 cm
výška sedu: 64 - 85 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
10 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 64 cm, 85 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Barový stôl s regálom Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 138 €
od 144.90 €
165.90 €
Přidat do oblíbených
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 249 €
261.80 €
307.20 €
Přidat do oblíbených
Globus bar Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 276 €
290 €
343.10 €
Přidat do oblíbených
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.40 €
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.40 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 93 €
od 97.60 €
114.60 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno MDF Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 115 €
od 116 €
136.20 €
Přidat do oblíbených


