- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H103
Barová stolička H103
Telefonická objednávka
Moderná barová stolička H103 pôsobí elegantným a luxusným dojmom.
Stolička je čalúnená jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: sivá a tmavozelená. Stojí na čiernej oceľovej nohe a pýši sa pohodlnými opierkami na ruky. Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 55 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 91 - 114 cm
výška sedu: 62 - 84 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 114 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 84 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 20 fliaš 2 ks Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
112.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
97.60 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
108.40 €
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Stojan na víno na 48 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
138.50 €























